York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Oxford Dil Okulu

EC Oxford Dil Okulu

EC Oxford Dil Okulu

EC dil okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek, İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler için uygun olan programları ile 1905 yılından beri hizmet veriyor. EC yıllardan beri süre gelen tecrübesi, ihtiyaca yönelik olarak tasarladığı programları, merkezi lokasyonda yer alan merkezleri, tam donanımlı sınıfları ve profesyonel kadrosu ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alıyor. Genel İngilizce ve İngilizce sınavlara hazırlık kurslarının ...

EC dil okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek, İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler için uygun olan programları ile 1905 yılından beri hizmet veriyor. EC yıllardan beri süre gelen tecrübesi, ihtiyaca yönelik olarak tasarladığı programları, merkezi lokasyonda yer alan merkezleri, tam donanımlı sınıfları ve profesyonel kadrosu ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alıyor. Genel İngilizce ve İngilizce sınavlara hazırlık kurslarının dışında 50 yaş üstü kişiler için hazırladığı dil ve gezi programları ile de ayrıcalık yaratıyor. Oxford'un tarihi ve etkileyici merkezinde yer alan EC kaliteli ve geniş merkezi ile sizin için en iyi öğrenme ortamını sunmaktadır. İngiltere'nin kültür ve geleneklerini en iyi yansıtan şehirlerden biri olan Oxford'da keyifli ve heyecanlı bir dil eğitim süreci geçirme şansına sahip olabilirsiniz. İngiltere' de okumak için gerekenler ve İngiltere eğitim ücretleri hakkında detaylı bilgi almak adına sizleri Nişantaşı' ndaki York Education ofisimize bekliyoruz. 

 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 11 Hafta £ 295
   12 - 23 Hafta £ 260
   24 - 54 Hafta £ 225
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   54 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 01.01.2019 - 31.12.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : EC eğitim programları dahilinde; Genel İngilizce *(20-30), Çalışma Amaçlı İngilizce (30), Akademik Dönem/Yıl*(20-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (30), Cambridge Sınavı Hazırlık (30), IELTS *Sınavı Hazırlık (30), TOEFL/TOEIC Sınavı Hazırlık (10) alanlarında çalışmalar sunar.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama, öğrenci yurtları, stüdyo daire ya da yazlık yurt (tek/çift kişilik) seçeneklerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : 9 modern sınıf, maksimum15 kişilik sınıflar, E-öğrenim sistemi, öğrenci salonu, öğrenci bilgisayarları, mikrodalga fırın, bireysel öğrenci çalışma alanı, ücretsiz wifi, kahve makinası, resmi sınav merkezi, bahçe, masa tenisi, kolay ulaşım bağlantıları gibi imkanlar bulunur.
  • Fiyat
   : Haftalık 157£' dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar