Lütfen bekleyiniz...

EC New York Dil Okulu

EC bünyesinde New York Times meydanında merkezi bir konumda gerçekleştirilen dil okulu programı, Empire State binasına 5 dakika yürüme mesafesinde muhteşem bir manzaraya sahip binada ve oldukça merkezi bir lokasyonda yer alır. EC Amerika dil okulu modern ve tam donanımlı bir okul olup deniz kıyısına, mağaza ve restoranlara birkaç dakikalık yürüme mesafesine konumlanmıştır. Alanında uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmaları uygulanarak eğitim verilir. Seçkin program içerikleri öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde tasarlanır ve uygulanır. Birçok alanda eğitim olanağı mevcuttur. Yeni öğrenenler, geliştirmek isteyenler, profesyoneller ve yurt dışı eğitim hedefleyen gençler için programlar yapılır. EC dil okulları, farklı milletten öğrencileri buluşturarak renklendirdiği eğitim çalışmaları sayesinde, dil okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getirir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı bulunur. Bunların arasında; Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Amerika dil okulu eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Öğrenci kampüs yurdunda yada residence odalarda (tek/çift kişilik) konaklayabilir. Ayrıca aile yanı konaklamayı da tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi programa dahil hizmetlerdir.
  • Fiyat
   : Haftalık 250 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi