Lütfen bekleyiniz...

EC Montreal Dil Okulu

EC bünyesinde Montreal’de düzenlenen dil okulu programı, iki dilin konuşulduğu ve dünyanın en büyük şehirlerinden birinde, eşsiz deneyimler elde edebileceğiniz, İngilizce ve Fransızca veya her iki dilde birden eğitim görebileceğiniz şehrin merkezinde yer alan kampüste gerçekleştirilmektedir. Sanatı, müzik ve spor faaliyetleri, müzeleri ve daha fazlasını içinde barındıran bu  eşsiz semt bölge dil eğitimi için ideal lokasyonlardan biri haline gelmektedir. EC Kanada dahilinde alanında uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmaları uygulanarak eğitim verilmektedir. Kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Kanada dil okulunun seçkin program içerikleri öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan bu şehirde, keyifli bir eğitim süreci geçirebilir ve sosyal aktivitelere katılarak dil konusunda bolca pratik yapma imkanı bulabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC
  • Seviye
   : EC programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Bunların arasında; Genel İngilizce/Fransızca, İki Dil Birden, Çalışma Amaçlı İngilizce/Fransızca, İngilizce/Fransızca Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri, İngilizce Artı:Gastronomi/çiftlik hayatı/Hayırsever Gönüllü Programı çalışmaları yer almaktadır. Kanada dil okulu eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Montreal’daki kampüs yurdunda ya da ortak dairelerde (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 210 CAD'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi