Lütfen bekleyiniz...

EC Montreal Dil Okulu

"Öğrencilerine birçok farklı dilde eğitim programı şansı sunan EC Montreal dil okulu, kapsamlı dil eğitiminin yanında sunduğu sanat, müzik, spor ve kültürel faaliyetleri ile Kanada dil okulları içerisinde bir adım öne çıkar."

 EC Montreal dil okulu programı, yurtdışı eğitim katılımcılarına çoklu dil eğitim desteği veriyor.  ve dünyanın en büyük şehirlerinden birinde, eşsiz deneyimler elde edebileceğiniz, İngilizce ve Fransızca ya da her iki dilde birden eğitim görebileceğiniz şehrin merkezinde yer alan kampüste gerçekleştiriliyor. Montreal, Toronto ve Vancouver’a nazaran Fransızların dışıında biraz daha az göç almış şehirlerden bir tanesi. Özellikle EC Montreal Kanada dil okulu programı ile Sanatı, müzik ve spor faaliyetleri, müzeleri ve daha fazlasını içinde barındıran bu  eşsiz semt bölge dil eğitimi için ideal lokasyonlardan biri haline geldi.

Kanada dil okulu fiyatları için farklı bir penceremiz var, lakin bu dil okulu için detay vermek gerekirse; EC Montreal dil okul fiyatı 210 CAD olarak listelenmiş.

EC programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Bunların arasında; Genel İngilizce/Fransızca, İki Dil Birden, Çalışma Amaçlı İngilizce/Fransızca, İngilizce/Fransızca Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri, İngilizce Artı:Gastronomi/çiftlik hayatı/Hayırsever Gönüllü Programı çalışmaları yer alır. Kanada dil okulu eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştiriliyor.

EC Kanada dil okulu dahilinde alanında uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmaları uygulanarak eğitim verilmektedir. Kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Kanada dil okulunun seçkin program içerikleri öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan bu şehirde, keyifli bir eğitim süreci geçirebilir ve sosyal aktivitelere katılarak dil konusunda bolca pratik yapma imkanı bulabilirsiniz.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC
  • Seviye
   : EC programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunmaktadır. Bunların arasında; Genel İngilizce/Fransızca, İki Dil Birden, Çalışma Amaçlı İngilizce/Fransızca, İngilizce/Fransızca Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri, İngilizce Artı:Gastronomi/çiftlik hayatı/Hayırsever Gönüllü Programı çalışmaları yer almaktadır. Kanada dil okulu eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilmektedir.
  • Konaklama
   : Montreal’daki kampüs yurdunda ya da ortak dairelerde (tek/çift kişilik)
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 210 CAD'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi