Lütfen bekleyiniz...

EC Miami Dil Okulu

EC Amerika Miami dil okulu bünyesinde Miami’de South Beach merkezinde yer alan binasında gerçekleştirilen program, canlı ve hareketli Lincoln Caddesine sadece 2 dakika yürüme mesafesinde oldukça merkezi bir lokasyonda yer alıyor. EC dil okulu, modern ve tam donanımlı bir okul olup deniz kıyısına, mağaza ve restoranlara birkaç dakikalık yürüme mesafesine konumlandı.

 EC Amerika dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi imkanı sunar. Bunların arasında; Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce,  İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS,  DELF/DALF  Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Dil okulunun seçkin program içerikleri öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde düzenlendi. EC English Miami Amerika dil okulu ile , Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Programlar kapsamında dil eğitim çalışmaları haftada 20 ve 30 ders şeklinde uygulanır ayrıca öğleden sonraları İngilizce aktivite ve çalışmalar yapılır.

Amerika dil okulu fiyatları listesinde, konaklama ve kayıt ücretleri dahil tüm detayları bulabilirsiniz.

Amerika’da eğitim alacaklar için oldukça önemli bir detay; uzun dönem katılımlarınız için muhakkak öğrenci vizesi için başvurmanız gerekiyor. Yaklaşık 4 aylık İngilizce dil eğitimi ve sonraki dönemleri için öğrenci vizesi istenecektir. Amerika vizesi, diğer ülkelere nazaran çok büyük değişiklikler göstermese de, vize sürecine eksiksiz hazırlanmanız gerekir.

EC dil okulu program boyunca dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan EC Dil Okulları, farklı milletten öğrencileri buluşturarak renklendirdiği eğitim çalışmaları sayesinde, dil okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getirdi.  

EC Miami dil  okulu fiyatı ise 240 dolar olarak listelenmiş. Yani, bir Maimi tatili ücreti ile karşılaştırıldığında çok daha ekonomik bir fiyata denk geliyor. Bu fiyatın içerisinde havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi paketleri bulunuyor.

 

 

 Amerika EC Miami Dil Okulu Özellikleri

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Programda, Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Programlar kapsamında dil eğitim çalışmaları haftada 20 ve 30 ders şeklinde uygulanır ayrıca öğleden sonraları İngilizce aktivite ve çalışmalar yapılır.
  • Konaklama
   : South Beach’deki kampüs yurdunda yada residence odalarda (tek/çift kişilik) ya da aile yanı konaklama olanakları mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 240 $'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi