York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Manchester Dil Okulu

EC Manchester Dil Okulu

EC Manchester Dil Okulu

"Kendine has tasarımıyla dikkat çeken ve sosyal yaşantısıyla öğrencilerine birçok farklı imkanlar sunan EC Manchester dil okulu, dil eğitim uzmanlarınca her yaş grubuna uygun olarak düzenlenen dil eğitim programları ile öğrencilerine yabancı dil sınavları, akademik İngilizce ve iş İngilizcesi noktalarında yetkinlik kazandırıyor." EC Manchester Dil Okulu, butik İngilizce dil kursu hizmeti veriyor. Manchester İngilizce kursu olarak çalışan EC Manchester, butik haliyle kendine has tasarımıyla bu y...

"Kendine has tasarımıyla dikkat çeken ve sosyal yaşantısıyla öğrencilerine birçok farklı imkanlar sunan EC Manchester dil okulu, dil eğitim uzmanlarınca her yaş grubuna uygun olarak düzenlenen dil eğitim programları ile öğrencilerine yabancı dil sınavları, akademik İngilizce ve iş İngilizcesi noktalarında yetkinlik kazandırıyor."

EC Manchester Dil Okulu, butik İngilizce dil kursu hizmeti veriyor. Manchester İngilizce kursu olarak çalışan EC Manchester, butik haliyle kendine has tasarımıyla bu yenilikçi şehrin ortasında yer alır. Burası dünya kalitesindeki futbol takımlarına ve kuzey Londra’nın güzelliğine sahiptir. EC İngiltere dil okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek, İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler için uygun olan programları ile hizmet vermeye devam ediyor.

 Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra yurtdışı eğitim kategorisinde; 1991 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinde açtığı merkezleri ile EC okulları İngiltere' de eğitim bağlamında önde gelen ulusla rarası dil okulu zincirlerinden bir tanesi. Bu İngiltere dil okulu ile Genel İngilizce ve İngilizce sınavlara hazırlık kurslarının dışında EC, 50 yaş üstü kişiler için dil ve gezi programları, gençler için ise eğlenip dillerini geliştirebilecekleri yurt dışı dil okulu programları tercih edilebiliyor. Bunun gibi dil okulu programları ihtiyaca yönelik ve tam kapsamlı çalışmaları kapsamasıyla ve gittikçe kişiselleştirilmesiyle; butik halini aldı.

Sadece sınıf içi dil kursu değil; aynı zamanda farklı farklı alanlara da yönelik İngilizce dil okulu hizmeti sunuyorlar. EC Manchester İngiltere dil okulu bünyesinde; Genel İngilizce (20-30), Çalışma Amaçlı İngilizce (30),Akademik Dönem/Yıl(20-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (30), Cambridge Sınavı Hazırlık (30), IELTS Sınavı Hazırlık (30 saatlik) çalışmaları yer alır. Konaklama seçenekleri arasında ise; aile yanı konaklama dışında isteğe bağlı olarak stüdyo daire ve yurt konaklamaları mevcuttur.

Alanında uzman yurtdış eğitim koçlarının desteği ile dersler uygulanıyor. İngiltere dil okulu bünyesindeki farklı kültürel oluşumlar ve zengin tarihi ile dil eğitimi açısından oldukça verimli ve keyifli bir lokasyondur. İngiltere' de okumak için gerekenler, konaklama fırsatlarını kaçırmamak adına sizleri Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize bekliyoruz. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : EC bünyesinde; Genel İngilizce (20-30), Çalışma Amaçlı İngilizce (30),Akademik Dönem/Yıl(20-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (30), Cambridge Sınavı Hazırlık (30), IELTS Sınavı Hazırlık (30) çalışmaları yer alır.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama dışında isteğe bağlı olarak stüdyo daire ve yurt konaklamaları mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, Akıllı tahta, Kütüphane, Bireysel çalışma odası, Öğrenci salonu, Ders Kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, Karşılama etkinliği, Sosyal ve kültürel programlar okulun hizmetleri arasında yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 153£'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar