Lütfen bekleyiniz...

EC Manchester Dil Okulu

Manchester’daki butik EC dil okulu kendine has tasarımıyla bu yenilikçi şehrin ortasında yer alır. Burası dünya kalitesindeki futbol takımlarına ve Kuzey’in cazibesine sahiptir. EC dil okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek, İngilizcesini geliştirmek isteyen kişiler için uygun olan programları ile hizmet vermektedir. Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra  1991 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinde açtığı merkezleri ile EC okulları İngiltere' de eğitim bağlamında önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesidir. Genel İngilizce ve İngilizce sınavlara hazırlık kurslarının dışında EC, 50 yaş üstü kişiler için dil ve gezi programları, gençler için ise eğlenip dillerini geliştirebilecekleri yurt dışı dil okulu programları sunar. Programlar ihtiyaca yönelik ve tam kapsamlı çalışmalar içerir. Alanında uzman eğitim koçlarının desteği ile uygulanır. İngiltere bünyesindeki farklı kültürel oluşumlar ve zengin tarihi ile dil eğitimi açısından oldukça verimli ve keyifli bir lokasyondur. İngiltere' de okumak için gerekenler, konaklama fırsatlarını kaçırmamak adına sizleri Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize bekliyoruz. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : EC bünyesinde; Genel İngilizce (20-30), Çalışma Amaçlı İngilizce (30),Akademik Dönem/Yıl(20-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (30), Cambridge Sınavı Hazırlık (30), IELTS Sınavı Hazırlık (30) çalışmaları yer alır.
  • Konaklama
   : Aile yanı konaklama dışında isteğe bağlı olarak stüdyo daire ve yurt konaklamaları mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, Akıllı tahta, Kütüphane, Bireysel çalışma odası, Öğrenci salonu, Ders Kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, Karşılama etkinliği, Sosyal ve kültürel programlar okulun hizmetleri arasında yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 153£'den başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi