Lütfen bekleyiniz...

EC Malta Plus Programlar

EC bünyesinde Malta’nın St Julian’s bölgesinde düzenlenen ve EC Language House ‘da gerçekleştirilen yaz okulu programında, maximum 15 kişilik sınıflarda, alanında deneyimli ve profesyonel eğitim liderleri eşliğinde, haftada 15 saati kapsayan İngilizce dersleri ile dil eğitimi verilmektedir. EC gençlere özel bu programı ile Avrupa’da öğrencilerin favori dil eğitim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Malta yaz okulu dahilindeki bu program sayesinde gençler Mediterranean adasında kendilerini özgürce keşfetme şansı bulurlar. EC ’nin serbest stil programı ile öğrenciler bu müthiş adada rahat olabilir ve yeni arkadaşlıklar kurarak sosyal ortamda dil becerilerini pratik edebilirler. Seçkin program içerikleri özellikle genç öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Her yıl dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan EC yaz okulları, modern ve tam donanımlı sınıflarda farklı milletten öğrencileri buluşturarak, eğitici ve kültürel gezilerin yanı sıra çeşitli aktivite ve etkinlikler ile renklendirdiği eğitim çalışmaları sayesinde, yaz okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getirmektedir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Her seviyeye uygun dil eğitim olanağı mevcuttur. Haftada 15 saati kapsayan çalışmalar ile İngilizce dil eğitimleri yapılır.
  • Konaklama
   : St. Julian’s EC Language House yurdunda (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca haftada 1 tam gün eğitici ve kültürel geziler düzenlenmektedir. Program boyunca akşamları çeşitli etkinlikler ve çeşitli sportif aktiviteler yapılır.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 17 Haziran – 26 Ağustos tarihleri arasında en az 1 haftalık dönemler şeklinde 1 Hafta: 625 Eur
 • Program Sonucu

  *Eğitim ve eğlencenin birleştiği bir okulda eğitim alan öğrenciler, yenilenmiş olarak ülkelerine dönerler.
  *Çok uluslu ortamda gerçekleştirilen eğitimler ile farklı kültürlere sahip arkadaşlıklar kurma şansı bulurlar.
  *Öğrenciler dil kazanım konusunda fazlasıyla pratik yapma imkanına sahip olurlar
  *Öğrenciler yeni şeyler keşfeder ve çeşitli aktiviteler yaşayarak deneyim kazanırlar.
  *Yapılan eğitici geziler dahilinde tarihi ve kültürel bilgileri artar.

 • Eğitim Merkezi