Lütfen bekleyiniz...

EC Malta Dil Okulu

EC bünyesinde St Julians’da düzenlenen dil okulu programı, St. Julians’ın tam kalbinde aydınlık, modern ve tam donanımlı kampüste gerçekleştirilir. Plaj, restoran, bar ve mağazalara çok yakın bir lokasyonda yer alır. Alanında uzman eğitim liderleri eşliğinde ve en üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmaları uygulanarak eğitim verilir. EC Malta dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitim imkanı sunar. Bunlardan bazıları; genel İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce, iş İngilizcesi, akademik dönem, Cambridge sınav hazırlık ve IELTS/TOEFL sınavlarına hazırlık çalışmalarıdır. Programın gerçekleştirildiği kampüse yakın konumdaki yurtlarda ve odalarda ihtiyaca yönelik kaliteli ve güvenli konaklama seçenekleri mevcuttur. Dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan EC dil okulları, farklı milletten öğrencileri buluşturarak renklendirdiği eğitim çalışmaları sayesinde, dil okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getirir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Genel İngilizce, çalışma amaçlı İngilizce, iş İngilizcesi mini grubu, akademik dönem, Cambridge sınav hazırlık ve IELTS/TOEFL sınavlarına hazırlık çalışmaları programa dahildir. Her seviyeye uygun dil eğitim olanağı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile dil eğitimi yapılır.
  • Konaklama
   : St. Julians’da ki EC kampüs yurdunda ya da ortak dairelerde (tek/çift kişilik). İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama seçenekleri de mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Beach Club üyeliği
  • Fiyat
   : Haftalık 150 Euro'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi