York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Los Angeles Dil Okulu

EC Los Angeles Dil Okulu

EC Los Angeles Dil Okulu

EC bünyesinde Los Angeles’ da Santa Monica sahiline 5 dakika yürüme mesafesinde düzenlenen program, canlı ve hareketli Promenade Caddesine sadece 2 dakika yürüme mesafesinde oldukça merkezi bir lokasyonda gerçekleştirilir. EC Amerika dil okulu modern ve tam donanımlı bir okul olup deniz kıyısına, mağaza ve restoranlara birkaç dakikalık yürüme mesafesine konumlanmıştır. EC dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi verir. Amerika dil okulu programı boyunca ...

EC bünyesinde Los Angeles’ da Santa Monica sahiline 5 dakika yürüme mesafesinde düzenlenen program, canlı ve hareketli Promenade Caddesine sadece 2 dakika yürüme mesafesinde oldukça merkezi bir lokasyonda gerçekleştirilir. EC Amerika dil okulu modern ve tam donanımlı bir okul olup deniz kıyısına, mağaza ve restoranlara birkaç dakikalık yürüme mesafesine konumlanmıştır. EC dil okulu programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak bir çok alanda dil eğitimi verir. Amerika dil okulu programı boyunca dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan EC, farklı milletten öğrencileri buluşturarak renklendirdiği eğitim çalışmaları sayesinde, dil okulunu öğrenciler için hem eğitici, hem keyifli hale getirir. Amerika'yı keşfetme ve bol bol pratik yapma şansını Los Angeles'ta yakalayabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Program dahilinde, Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Eğitimler haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Santa Monica’daki kampüs yurdunda yada residence odalarda (tek/çift kişilik) İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama da mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Cambridge IELTS,TOEFL&TOEIC sınav merkezi
  • Fiyat
   : Haftalık 455 $'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar