York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Londra Dil Okulu

EC Londra Dil Okulu

EC Londra Dil Okulu

EC Londra dil okulu, King Cross bölgesine birkaç dakika uzaklıktadır. Londra’da şehrin istediğiniz bölgesine rahatça gidebileceğiniz oldukça geniş bir metro ağı bulunmaktadır. okul ulaşımı kolay ve merkezi bir lokasyona konumlanmıştır. O nedenle birçok avantaj sağlar. Londra’da birçok müze ve parkı gezebilir ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. Okulun birinci kalite tesisleri, sınıfları ve modern konaklama seçenekleri, dil eğitim sürecini rahat geçirmenize yardımcı olur. Bünyesinde ...

EC Londra dil okulu, King Cross bölgesine birkaç dakika uzaklıktadır. Londra’da şehrin istediğiniz bölgesine rahatça gidebileceğiniz oldukça geniş bir metro ağı bulunmaktadır. okul ulaşımı kolay ve merkezi bir lokasyona konumlanmıştır. O nedenle birçok avantaj sağlar. Londra’da birçok müze ve parkı gezebilir ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirebilirsiniz. Okulun birinci kalite tesisleri, sınıfları ve modern konaklama seçenekleri, dil eğitim sürecini rahat geçirmenize yardımcı olur. Bünyesinde her yaş grubuna yönelik dil eğitim programları ve akademik çalışmalar gerçekleştiren EC dil okulu, farklı milletten öğrencileri buluşturarak, interaktif ve verimli çalışmalar gerçekleştirir. Konaklama ve eğitim masraflarınızı detaylandırmak adına sizleri Nişantaşı'ndaki York Education ofisimize bekliyoruz. 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : EC eğitim programları dahilinde; Genel İngilizce *(20-30), Çalışma Amaçlı İngilizce (30), Akademik Dönem/Yıl*(20-30), İş İngilizcesi Dönem/Yıl (30), Cambridge Sınavı Hazırlık (30), IELTS *Sınavı Hazırlık (30), TOEFL/TOEIC Sınavı Hazırlık (10) alanlarında çalışmalar sunar.
  • Konaklama
   : İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama, öğrenci evi, yurt ve yazlık yurtta konaklama seçeneklerinden size uygun olanı seçerek faydalanabilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Okul bünyesinde, Ücretsiz wifi, Akıllı tahta, Modern sınıflar, Kütüphane, Bireysel çalışma odası, Öğrenci Salonu, Mutfak Bölümü yer alır.
  • Fiyat
   : Haftalık 190 Gbp'den başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar