York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC English Malta Yaz Okulu

EC English Malta Yaz Okulu

EC English Malta Yaz Okulu

EC English dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyen gençler için ihtiyaca yönelik ve seçkin programları ile 1905 yılından beri eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra 1991 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinde açtığı merkezleri ile EC English dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesidir. EC bünyesinde 18 yaş altı grubundaki çocuklar...

EC English dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyen gençler için ihtiyaca yönelik ve seçkin programları ile 1905 yılından beri eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra 1991 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinde açtığı merkezleri ile EC English dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesidir. EC bünyesinde 18 yaş altı grubundaki çocuklar için hem eğlenip hem de dil becerilerini geliştirebilicekleri yaz okulu programları sunmaktadır.

Akdenizin kıyılarındaki eşsiz doğal güzelliklere sahip olan Malta EC'nin yaz okulu programı sunduğu harika lokasyonlardan biridir. Malta bir tatil adası olması ve tarihi güzellikler barındırması nedeni ile öğrencilere renkli bir ortam sunar. Malta genellikle sıcak iklime sahip olan bir ülke olduğu için havası temiz ve sağlıklıdır. Yaz okulu bünyesinde de düzenlenen bir takım kültürel ve tarihi geziler sayesinde öğrenciler Malta'yı yakından tanıma ve güvenle keyfini çıkarma şansına sahip oluyorlar. Yine Malta'nun eşsiz atmoferinde yer alan okul kampüslerinde gerçekleştirilen oyunlar ve aktiviteler ile öğrenciler daha kolay şekilde motive olurlar. Çok uluslu ortamda farklı arkadaşlıklar edinme ve sosyal ortamda yapılan pratikler ile dil becerilerini geliştirme şansına sahip olurlar. Genç öğrencilerin yer aldığı yaz okulu programlarına 80 farklı ülkeden katılım gerçekleşir. Bu sayede yaz okulu programları iletişim içinde olmak, birlikte sosyalleşmek konusunda imkanlar sağlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar