York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

İngiltere EC English Yurt Dışı Yaz Okulu

İngiltere EC English Yurt Dışı Yaz Okulu

İngiltere EC English Yurt Dışı Yaz Okulu

EC English yaz okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyen gençler için ihtiyaca yönelik ve seçkin programları ile 1905 yılından beri eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra 1991 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinde açtığı merkezleri ile EC English okulları, dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesidir. Genel İngilizce ve İng...

EC English yaz okulları dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde tüm yaş gruplarından İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyen gençler için ihtiyaca yönelik ve seçkin programları ile 1905 yılından beri eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra 1991 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinde açtığı merkezleri ile EC English okulları, dil eğitiminde önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesidir. Genel İngilizce ve İngilizce sınavlara hazırlık kurslarının dışında 18 yaş altı grubundaki çocuklar için hem eğlenip hem de dil becerilerini geliştirebilicekleri yaz okulu programları da sunmaktadır. İngiltere’de Brighton, Cambridge, Londra ve Oxford’ta 13-17 yaş aralığındaki gençlere geleneksel İngiltere yaz okulu konsepti ile dil eğitimi verilmektedir. Alanında tecrübeli ve profesyonel eğitim liderlerinin katılımı ile düzenlenen dinamik programlar, en üst düzey verimliliği hedefleyen eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir. Oyunlar ve aktiviteler ile öğrenciler daha kolay şekilde motive olurlar ve sosyal ortamda yapılan pratikler ile dil becerileri daha hızlı geliştirirler. Ec English programları dahilinde, eğitim liderleri küresel toplumda iletişim için öğrencileri desteklerler. Genç öğrencilerin yer aldığı yaz okulu programlarına 80 farklı ülkeden katılım gerçekleşir. Bu sayede iletişim içinde olmak, birlikte sosyalleşmek ve farklı kültürel geçmişlere sahip insanlar hakkında bilgi edinmek konusunda imkanlar sağlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar