York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Amerika EC English Yurt Dışı Yaz Okulu

Amerika EC English Yurt Dışı Yaz Okulu

Amerika EC English Yurt Dışı Yaz Okulu

EC English dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyen gençler için dil okulu ve yaz okulu programları ile 1905 yılından beri eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra 1991 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinde açtığı merkezleri ile EC English, önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesidir. Amerika'da da yaz okulu ayrıcalığını bizlere sunan EC, şehrin en güzel lokasyonların...

EC English dünyanın farklı ülkelerindeki merkezlerinde İngilizce öğrenmek ve İngilizcesini geliştirmek isteyen gençler için dil okulu ve yaz okulu programları ile 1905 yılından beri eğitim sektöründe hizmet vermektedir. Başlangıç olarak İngiltere’de kurduğu dil okullarından sonra 1991 yılından bu yana dünyanın farklı ülkelerinde açtığı merkezleri ile EC English, önde gelen uluslararası kurumlardan bir tanesidir. Amerika'da da yaz okulu ayrıcalığını bizlere sunan EC, şehrin en güzel lokasyonlarını ve en donanımlı kampüslerini tercih ediyor. Amerika Los Angeles’ta 13-17 yaş aralığındaki gençlere yönelik yapılan programlar kapsamında gerçekleştirilen gezi ve aktiviteler yaz dönemini renkli hale getiriyor. Oyunlar ve aktiviteler ile öğrenciler daha kolay şekilde motive olur. Kültürel geziler Amerika'yı keşfetmek ve yaşayarak öğrenmek konusunda bir çok olanak sunar. Genç öğrencilerin yer aldığı programlara uluslararası katılım gerçekleşir ve öğrenciler iletişim kurarak pratik yapma konusunda teşvik edilirler. Amerika ayrıca yurtdışı eğitim hedefleyen gençlerin fikir sahibi olması ve hazırlanması için kapsamlı olanaklara sahip bir ülkedir.  Öğrencilerin farklı deneyimler yaşayarak, sıkılmadan geçirecekleri keyifli bir yaz dönemi için EC Amerika doğru bir tercihtir.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar