York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Dublin Dil Okulu

EC Dublin Dil Okulu

EC Dublin Dil Okulu

"İrlanda dil okulları içerisinde iş İngilizcesi ve akademik İngilizce eğitim programları ile ön plana çıkan EC Dublin dil okulu, uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarla desteklenen dil müfredatı ile her yıl yüzlerce öğrenciye yabancı dil eğitimi verir." EC Dublin Dil Okulu, Dublin Teknoloji Enstitüsü’ nün (DIT) Global Pathway Programları(IPP) ile uyumlu olan yurt dışı eğitim programlarından sadece bir tanesi. Dolayısıyla, bu İrlanda dil okulu programı arkasına teknolojik bir destek alan ...

"İrlanda dil okulları içerisinde iş İngilizcesi ve akademik İngilizce eğitim programları ile ön plana çıkan EC Dublin dil okulu, uzman eğitmen kadrosu ve teknolojik imkanlarla desteklenen dil müfredatı ile her yıl yüzlerce öğrenciye yabancı dil eğitimi verir."

EC Dublin Dil Okulu, Dublin Teknoloji Enstitüsü’ nün (DIT) Global Pathway Programları(IPP) ile uyumlu olan yurt dışı eğitim programlarından sadece bir tanesi. Dolayısıyla, bu İrlanda dil okulu programı arkasına teknolojik bir destek alan yurtdışı eğitim programlarından. Özellikle iş İngilizcesi gibi profesyonel ya da yurtdışında üniversite eğitimi gibi akademik eğitim planları olan kişilere yönelik eğitimler açısından fazlasıyla destek verebiliyorlar. Yurtdışı eğitim kategorisinde eğer yurtdışıyla alakalı uzun dönemli ya da üniversite gibi bir planınız varsa EC'nin Dublin'deki İrlanda dil okulu kesinlikle önerilebilir. 

Verilen İngilizce kurslar, beraberinde profesyonel odaklı eğitimleri de getiriyor. EC Dublin İrlanda dil okulu

EC'nin ve diğer İrlanda dil okulu fiyatları, güncel listemizden indirimleriyle birlikte geçiyor. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Tatil İngilizcesi, Cambridge sınav hazırlık, Birebir İngilizce gibi eğitimler sunabiliyor.

Turistik mekanlara, toplu taşıma araçlarına yakınlığı ile ön plana çıkıyor. Stephen’ s Green Park hemen yanı başınızda, piknik yapmak, kitap okumak, dinlenmek adına mükemmel bir mekan. Ünlü Dublin Kalesi’ ni ziyaret etme fırsatı sunuyor. İrlanda halkına karışın, geleneksel danslarına katılmanın tadını çıkarın.

EC Dublin Yurt Dışı Dil Okulu adına konaklama seçeneklerinizi ve eğitim masraflarınızı netleştirmek için, sizleri Nişantaşı’ ndaki York Education ofisimize bekliyoruz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Tatil İngilizcesi, Cambridge sınav hazırlık, Birebir İngilizce
  • Konaklama
   : Aile yanı veya yurt konaklama seçeneği mevcuttur.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Ekstra dil aktiviteleri ve atölyeleri, sosyal ve kültürel programlar
  • Dahili Hizmetler
   : Akıllı TV' ler, Kütüphane, Ücretsiz Wifi, Bireysel çalışma odaları, Öğrenci salonları, Turuncu halı deneyimi
  • Dönem ve Fiyatlar
   : İrlanda- 25 Hafta 4031€
 • Program Sonucu

  EC Dublin Dil Okulunun Sizlere Kazandırdıkları Nelerdir?

  *İrlanda' nın mükemmel gelenek ve göreneklerini öğrenip, kültür seviyenizi ileri taşır,

  *IPP, DIT gibi ayrıcalıklı programları ile dil becerilerinizi üst seviyelere taşır,

  *Kariyer odaklı planlamalarınıza yön verir.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar