York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

EC Boston Dil Okulu

EC Boston Dil Okulu

EC Boston Dil Okulu

EC bünyesinde Boston’da düzenlenen Amerika dil okulu programı, Amerika tarihinin en önemli bölgelerinden biri olan ve bugün Amerika akademik merkezinin en canlı bölgesi olarak kabul edilen Faneuil Hall ‘da gerçekleştirilmektedir. EC Dil Okulu modern ve tam donanımlı bir okul olup deniz kıyısına, mağaza ve restoranlara birkaç dakikalık yürüme mesafesine konumlanmıştır. Programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak çeşitli ve uygundur. Birçok alanda dil eğitim olanağı sunmaktadır. Amerika Dil Okul...

EC bünyesinde Boston’da düzenlenen Amerika dil okulu programı, Amerika tarihinin en önemli bölgelerinden biri olan ve bugün Amerika akademik merkezinin en canlı bölgesi olarak kabul edilen Faneuil Hall ‘da gerçekleştirilmektedir. EC Dil Okulu modern ve tam donanımlı bir okul olup deniz kıyısına, mağaza ve restoranlara birkaç dakikalık yürüme mesafesine konumlanmıştır. Programları kişiye ve ihtiyaca yönelik olarak çeşitli ve uygundur. Birçok alanda dil eğitim olanağı sunmaktadır. Amerika Dil Okulunun seçkin program içerikleri öğrenciler için dil kazanımı konusunda en üst düzey verimliliği sağlayacak şekilde düzenlenmiştir. Program boyunca dünyanın dört bir yanından öğrenci ağırlayan EC ile çok uluslu ortamda sosyalleşme ve farklı milletlerden arkadaş edinme şansı bulabilirsiniz. EC Boston'ı tercih ederek dil okulunu hem eğitici, hem keyifli hale getirebilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : EC English
  • Seviye
   : Eğitim çalışmaları kapsamında; Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri gibi alanlarda hizmet vermektedir. Dersler alana bağlı olarak haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : Aile yanı ya da kampüs bünyesindeki residence odalarda (tek/çift kişilik) konaklama seçenekleri mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, ücretsiz wifi, medya merkezi, öğrenci salonu
  • Fiyat
   : Haftalık 410 $' dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar