York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Eastbourne Yurt Dışı Yaz Okulu

Eastbourne Yurt Dışı Yaz Okulu

Eastbourne Yurt Dışı Yaz Okulu

Eastbourne: Londra merkeze tren ile 90 dk olan şehir, Brighton’a 30 dk uzaklıktadır. Nüfusu 90.000 olarak kayıtlara geçmiştir. Dolar gibi convertible olan paraların GBP’a çevrilmesi hemen her banka ve döviz büroları tarafından yapılır. Ancak yüksek komisyon alındığından İngiltere'ye gitmeden önce tüm paranızı GBP’a çevirmeniz komisyondan dolayı para kaybınızı önleyecektir. Taksiler taksimetre ile çalışır ve 12.00-06.00 arasında 1,5 katı ücret alırlar. Öğrenciler genelde bisikleti tercih ederler....

Eastbourne: Londra merkeze tren ile 90 dk olan şehir, Brighton’a 30 dk uzaklıktadır. Nüfusu 90.000 olarak kayıtlara geçmiştir. Dolar gibi convertible olan paraların GBP’a çevrilmesi hemen her banka ve döviz büroları tarafından yapılır. Ancak yüksek komisyon alındığından İngiltere'ye gitmeden önce tüm paranızı GBP’a çevirmeniz komisyondan dolayı para kaybınızı önleyecektir. Taksiler taksimetre ile çalışır ve 12.00-06.00 arasında 1,5 katı ücret alırlar. Öğrenciler genelde bisikleti tercih ederler. Kartpostallarda ‘Sunny Easbourne’ olarak geçen Eastbourne Yurt Dışı Eğitiminiz boyunca size güzellikler sunmaya hazır. York Education partnerliğinde Eastbourne’un keyfini kartpostallardaki güzellikte siz de yaşayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar