York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Eastbourne Yurt Dışı Eğitim

Eastbourne Yurt Dışı Eğitim

Eastbourne Yurt Dışı Eğitim

Eastbourne: 19 yy. da özel okullarıyla isim yapan Eastbourne’ da  6 tane devlet lisesi ve 17 devlet İlköğretim okulu bulunmakta. Günümüzde uluslararası öğrencilere ingilizce dil eğitimi ve ingiliz kültürünü öğreten özel okullar ve dil kurslarıyla tanınmaktadır. St. Giles, Eastbourne School of English ve Twin dil okullarını da bünyesinde barındıran Eastbourne’ da aylık ortalama 800 GBP masraflarınız için yeterli olacaktır. Çoğunlukla 2-3 kişi ortak ev tutan öğrenciler masraflarını bu şekilde düşü...

Eastbourne: 19 yy. da özel okullarıyla isim yapan Eastbourne’ da  6 tane devlet lisesi ve 17 devlet İlköğretim okulu bulunmakta. Günümüzde uluslararası öğrencilere ingilizce dil eğitimi ve ingiliz kültürünü öğreten özel okullar ve dil kurslarıyla tanınmaktadır. St. Giles, Eastbourne School of English ve Twin dil okullarını da bünyesinde barındıran Eastbourne’ da aylık ortalama 800 GBP masraflarınız için yeterli olacaktır. Çoğunlukla 2-3 kişi ortak ev tutan öğrenciler masraflarını bu şekilde düşürürler ve Eastbourne plajı, Beachy Head Burnu, Eğlence Rıhtımı, sanat galerileri ve etkinliklere katılmak adına masraflarını düşürürler. Bu göz kamaştırıcı şehirde York Education, Yurt Dışı Eğitiminizin başlangıcından sonuna kadar yanınızda.  

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar