York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Duke Üniversitesi Kuzey Karoline

Duke Üniversitesi Kuzey Karoline

Duke Üniversitesi Kuzey Karoline

1838 yılında kurulan ve bir vakıf üniversitesi olan Duke Üniversitesi Durham, Kuzey Karolina’dadır. U.S. News & World Report’un yayınına göre dünyanın en iyi 9. üniversitesi seçilmiştir. Geçtiğimiz yıllarda U.S. News & World Report’un ulusal sıralamalarında Duke’un aldığı en iyi derece 3.’lük, en kötü derece ise 10.’luktur. 3.4km2 alan üzerine kurulmuş olan devasa bir kampüse sahip olan Duke Üniversitesi yaklaşık olarak 15.000 öğrenciye hizmet vermektedir. Bu kontenjan içerisinden her y...

1838 yılında kurulan ve bir vakıf üniversitesi olan Duke Üniversitesi Durham, Kuzey Karolina’dadır. U.S. News & World Report’un yayınına göre dünyanın en iyi 9. üniversitesi seçilmiştir. Geçtiğimiz yıllarda U.S. News & World Report’un ulusal sıralamalarında Duke’un aldığı en iyi derece 3.’lük, en kötü derece ise 10.’luktur.

3.4km2 alan üzerine kurulmuş olan devasa bir kampüse sahip olan Duke Üniversitesi yaklaşık olarak 15.000 öğrenciye hizmet vermektedir. Bu kontenjan içerisinden her yıl %7’ye yakın sayıda uluslararası öğrenci kabul etmektedir. Kurumda her 8 öğrenciye 1 eğitmen düşmektedir.

Amerika'nın en prestijli Üniversiteleri arasında yer alan Duke üniversitesi uluslararası öğrenciler hangi diplomaları kabul ediyor diye düşünüyorsanız, Alevel IB ve Lise diplomasının yanında SAT ve Toefl sınav şartı koymaktadır bölüme göre Sat subject isteği bölüme göre değişiklik göstermektedir. 

 

Duke Üniversitesi bölümleri, başvuru koşulları ve son başvuru tarihleri için ofisimizi arayabilir yada iletişim sayfasından bize mesaj bırakabilirisiniz.

 

Amerika Üniversiterine en iyi danışmanlar ile hazırlanın

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar