York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Dublin Yurt Dışı Dil Okulu

Dublin Yurt Dışı Dil Okulu

Dublin Yurt Dışı Dil Okulu

İrlanda’nın başkenti, en büyük şehri ve önemli lokasyonlarından biri olan Dublin'de düzenlenen dil okulu programları yüksek standartlardaki eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir. Akademik eğitim merkezlerinin yaygın olduğu ve dil eğitimi konusunda kapsamlı olanaklar sunması nedeni ile İrlanda dil okulları öğrencilerin tercih ettiği lokasyonların başında yer alır. Liffey nehri kıyısında yer alan bu orta çağ şehrinde konaklama seçenekleri çeşitli, güvenli ve kaliteli ortamlarda sunulmasının yanı...

İrlanda’nın başkenti, en büyük şehri ve önemli lokasyonlarından biri olan Dublin'de düzenlenen dil okulu programları yüksek standartlardaki eğitim çalışmaları ile gerçekleştirilir. Akademik eğitim merkezlerinin yaygın olduğu ve dil eğitimi konusunda kapsamlı olanaklar sunması nedeni ile İrlanda dil okulları öğrencilerin tercih ettiği lokasyonların başında yer alır. Liffey nehri kıyısında yer alan bu orta çağ şehrinde konaklama seçenekleri çeşitli, güvenli ve kaliteli ortamlarda sunulmasının yanı sıra, canlı ve renkli atmosferi de sosyal anlamda keyifli vakit geçirme şansı sunar.  

İrlanda dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0 216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar