York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Discovery Summer Londra Yaz Okulu

Discovery Summer Londra Yaz Okulu

Discovery Summer Londra Yaz Okulu

Discovery JR: Los Angeles, Washington, New Haven ve Londra’da 12-14 yaş arası öğrencilere Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatı sunan Jr.Discovery, öğrencilerine sahne ve spor dallarında unutamayacakları ve eğlenceli bir eğitim sunmaktadır. Ailelerden ve eğitimcilerden gelen önerileri de dikkate alarak kompakt bir eğitimi amaçlar. 2-4 haftalık parmak ısırtan eğitimler sizleri ve çocuklarınızı standart olarak üst seviyelere taşımayı öngörmüştür. Bu farklılıkların okulunda sizler de Yurt Dışı Yaz Okulu keyf...

Discovery JR: Los Angeles, Washington, New Haven ve Londra’da 12-14 yaş arası öğrencilere Yurt Dışı Yaz Okulu fırsatı sunan Jr.Discovery, öğrencilerine sahne ve spor dallarında unutamayacakları ve eğlenceli bir eğitim sunmaktadır. Ailelerden ve eğitimcilerden gelen önerileri de dikkate alarak kompakt bir eğitimi amaçlar. 2-4 haftalık parmak ısırtan eğitimler sizleri ve çocuklarınızı standart olarak üst seviyelere taşımayı öngörmüştür. Bu farklılıkların okulunda sizler de Yurt Dışı Yaz Okulu keyfinizin tadını York Education ile yaşayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar