York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Delfin Dublin Dil Okulu

Delfin Dublin Dil Okulu

Delfin Dublin Dil Okulu

"Dil eğitimi için uygun teknolojik ekipmanlar ile donatılmış sınıflarda yoğun bir eğitim müfredatı veren Delfin dil okulu, öğrencilerine sunduğu modern dil eğitim imkanları ve sosyal faaliyet alanları ile İrlanda dil okulları içerisinde önemli bir yere sahiptir." İrlanda dil okulu programları  arasında beğeni ile katılım alan Delfin dil okulu, Dublin'in merkezinde ünlü Parnell Square'a yürüme mesafesinde tarihi ve geleneksel İrlanda dokusundaki O'Connel Street'de yer alıyor. Sözünü ettğimiz İrl...

"Dil eğitimi için uygun teknolojik ekipmanlar ile donatılmış sınıflarda yoğun bir eğitim müfredatı veren Delfin dil okulu, öğrencilerine sunduğu modern dil eğitim imkanları ve sosyal faaliyet alanları ile İrlanda dil okulları içerisinde önemli bir yere sahiptir."

İrlanda dil okulu programları  arasında beğeni ile katılım alan Delfin dil okulu, Dublin'in merkezinde ünlü Parnell Square'a yürüme mesafesinde tarihi ve geleneksel İrlanda dokusundaki O'Connel Street'de yer alıyor. Sözünü ettğimiz İrlanda dil okulu programı, merkezi konumu ile öğrencilere kolaylık sağlayan merkez ile birlikte son derece modern ve eğitim odaklı geliştirilen binasında, son teknoloji eğitim ekipmanları ile donatılmış sınıflarında uluslararası öğrencilere konforlu ve prestijli bir ortamda İngilizce dil kursu imkanı sunuyor.

İrlanda ile ilgil bir diğer güzel gelişme ise; yurdışında çalışma izni arayan kişiler İrlanda'da dil okulu programlarına katılım sağlayarak süreli, yani dil okulu dönemleri içerisinde yarı zamanlı olarak kendi sektörleriyle ilgili yurtdışında çalışma tecrübesi edinebilirler. İrlanda'da çalışmak için gerekli şartları ve detayları, eğitim danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz. 

Delfin İrlanda dil okulu programı, sürecini çeşitli interaktif etkinlikler ile keyifli hale getiren ve akademik sınavların deneme testleri ile öğrenim verimini arttırmaya ve pekiştirmeye yönelik çalışmalar uygulayan Delfin dil okulunda, öğrenciler ile birebir ilgileniliyor. İngilizce kurs ekosistemi içerisinde genel İngilizce, yoğun İngilizce, akademik İngilizce sınavlara hazırlık (IELTS vs) ve aynı zamanda bire bir özel İngilizce dersi olarak da eğitimler sağlanabiliyor. İrlanda’da dil eğitimi ve İngilizce kursu için ideal özelliklere sahip ve en çok tercih edilen lokasyonlardan biri olan Dublin'de, sosyalleşmek için de pek çok alternatif bulunuyor.

İrlanda dil okulu programları, aynı zamanda çok uluslu yapısıyla da dikkat çekiyor! İspanyolca dil eğitimi, Fransızca dil eğitimi ve dil kursu almak isteyenler de, özellikle İrlanda dil okulu için katılım sağlayan İspanyollarla ve Fransızlarla pratik sağlayabilirler.

Delfin dil kursu dahil tüm İrlanda dil okulu fiyatları listemiz burada.

Kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yanısıra, orta çağ şehri Dublin'i keşfetmek ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmak isteyebileceğinizi düşündük. Yurt Dışı Dil Okulu bağlamında Eğitim ve konaklama masraflarınızı Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde birlikte detaylandırmak isteriz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Delfin
  • Seviye
   : Delfin bünyesinde; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Sınavlara Hazırlık ve Birebir alanlarında dil eğitim imkanı bulunur. Dersler haftalık 20 ve 30 saati kapsayan çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : Okulun referans olduğu hotelde, okula yakın konumdaki paylaşımlı apartlarda ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, akıllı tahta, bilgi teknolojileri paketi, kafeterya, kapsamlı aktiviteler programı, bilgisayar odası, kişisel çalışma alanı, dinlenme odası
  • Fiyat
   : İrlanda- Work and Study 3300€

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar