Lütfen bekleyiniz...

Delfin Dublin Dil Okulu

Delfin dil okulu, Dublin'in merkezinde ünlü Parnell Square'a yürüme mesafesinde tarihi ve geleneksel dokudaki O'Connel Street'de yer alıyor. Merkezi konumu ile öğrencilere kolaylık sağlayan merkez, aynı zamanda modern ve dekoratif binasında, son teknoloji eğitim ekipmanları ile donatılmış sınıflarında uluslararası öğrencilere konforlu ve prestijli bir ortamda dil eğitim imkanı sunuyor. Eğitim sürecini çeşitli interaktif etkinlikler ile keyifli hale getiren ve akademik sınavların deneme testleri ile öğrenim verimini arttırmaya ve pekiştirmeye yönelik çalışmalar uygulayan Delfin dil okulunda, öğrenciler ile birebir ilgileniliyor. Dil eğitimi için ideal özelliklere sahip ve en çok tercih edilen lokasyonlardan biri olan Dublin'de, sosyalleşmek için de pek çok alternatif bulunuyor. Kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yanı sıra, orta çağ şehri Dublin'i keşfetmek ve kariyer basamaklarını emin adımlarla çıkmak isteyebileceğinizi düşündük. Yurt Dışı Dil Okulu bağlamında Eğitim ve konaklama masraflarınızı Nişantaşı'ndaki York Education ofisimizde birlikte detaylandırmak isteriz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Delfin
  • Seviye
   : Delfin bünyesinde; Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Akademik Sınavlara Hazırlık ve Birebir alanlarında dil eğitim imkanı bulunur. Dersler haftalık 20 ve 30 saati kapsayan çalışmalar ile uygulanır.
  • Konaklama
   : Okulun referans olduğu hotelde, okula yakın konumdaki paylaşımlı apartlarda ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, akıllı tahta, bilgi teknolojileri paketi, kafeterya, kapsamlı aktiviteler programı, bilgisayar odası, kişisel çalışma alanı, dinlenme odası
  • Fiyat
   : Haftalık 154 €'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi