York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

CRIC at Anglia Ruskin University

CRIC at Anglia Ruskin University

CRIC at Anglia Ruskin University

Üniversitemiz lisans ve yüksek lisans programları için oldukça fazla donanımlı ve her bölümde alanında uzman profesörleri ile sizlere eğitimler sunuyor. Lisans alanından nerede ise tercih edebileceğiniz her bölüm üniversite standartlarında mevcut olarak yerini alıyor. Günümüzde ilgi gören mesleklerin eğitimi üniversite kadromuzda çok daha fazla önemli ola bir yere sahiptir. Sizler, genel anlamda iyi bir mimar veya iyi bir bilgisayar uzmanı olmak isterseniz mutlaka bizler ile lisans eğitimi alman...

Üniversitemiz lisans ve yüksek lisans programları için oldukça fazla donanımlı ve her bölümde alanında uzman profesörleri ile sizlere eğitimler sunuyor. Lisans alanından nerede ise tercih edebileceğiniz her bölüm üniversite standartlarında mevcut olarak yerini alıyor. Günümüzde ilgi gören mesleklerin eğitimi üniversite kadromuzda çok daha fazla önemli ola bir yere sahiptir. Sizler, genel anlamda iyi bir mimar veya iyi bir bilgisayar uzmanı olmak isterseniz mutlaka bizler ile lisans eğitimi almanız gerekir. Eğer Türkiye’den gelecek iseniz, mutlaka sizleri lisans üstü programlarımızda ağırlamak isteriz. Lisans üstü her program çok daha fazla deneyim sahibi ve çok daha fazla donanımlı olan hocaların katkıları ile olur. CRIC at Anglia Ruskin University ile eğitimin çok daha fazla kaliteli bir hal almasının tadını çıkarın.

Oldukça fazla uluslar arası öğrenciye sahip olan üniversitemiz dil üzerindeki çalışmalara yeterince önem veriyor. Sizler, her ırktan olabilecek bir kampus alanı içerisinde yer alacaksınız. İstediğiniz dil hakkında çok daha fazla ilerlemeniz de üniversite tarafından destekleniyor olacaktır. Oldukça geniş bir istihdam alanına sahip olan üniversitemiz her öğrencisi için yeterince burs imkanı sunmayı ve konaklama hizmetleri vermeyi de asla ret etmiyor. 2 ana kampüsü olan üniversitemiz genel olarak konumu da oldukça göz alıcıdır. Sizler, eğer lisans derecesi alarak mezuniyetinizi sağlarsanız CRIC at Angelia Ruskin Universty sizlere yeterince bur imkanı da sunacaktır.

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar