York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

College Du Leman Juilliard Performing Arts

College Du Leman Juilliard Performing Arts

College Du Leman Juilliard Performing Arts

College Du Leman Juilliard Performing Arts   Juilliard ile Performing Arts Programı; İki haftalık yaz programımız, dünyanın en iyi sahne sanatları okullarından birinin uzmanlığını ile yapılmaktadır. Juilliard programımız, çocuğunuza yaratıcı yetenekleri ile en iyi şekilde yararlanma şansı verir. Juilliard'a bağlı uzman sanatçıların yardımıyla, öğrenciler müzik, dans veya drama becerilerini geliştirme konusunda inanılmaz bir fırsata sahip olacaklar. New York sahne sanatları okuluyla ortaklaşa ...

College Du Leman Juilliard Performing Arts

 

Juilliard ile Performing Arts Programı; İki haftalık yaz programımız, dünyanın en iyi sahne sanatları okullarından birinin uzmanlığını ile yapılmaktadır. Juilliard programımız, çocuğunuza yaratıcı yetenekleri ile en iyi şekilde yararlanma şansı verir.

Juilliard'a bağlı uzman sanatçıların yardımıyla, öğrenciler müzik, dans veya drama becerilerini geliştirme konusunda inanılmaz bir fırsata sahip olacaklar. New York sahne sanatları okuluyla ortaklaşa geliştirilen yenilikçi müfredatımız, hem yeni öğrenen öğrencilere hem de yeteneklerini daha ileri seviyeye taşımak isteyenler için uygundur.

 • Discovery Programme (10-18 yaş)
 • Young Artist Programme (12-18 yaş)
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : College Du Leman Juilliard Performing Arts
  • Seviye
   : Öğrenciler seçtikleri alanda görsel kayıt hazırlamalıdır(Video) Görsel kayıtlar okul tarafından incelendikten sonra katılım için onay verilir.
  • Konaklama
   : Paylaşımlı banyolu yurt konaklama
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca yapılan gezilerden bazıları şu şekildedir Gruyere peynir fabrikası gezisi, Cailler çikolata fabrikası gezisi, şehir turu, İsviçre dağ gezisi, Patek Philippe Müzesi gezisi. Öğrencilerin ders bitiminden sonra katılabilecekleri aktivitelerden bazıları şu şekildedir film geceleri, lazer tag, disko, tenis, basketbol, yüzme, futbol.
  • Dahili Hizmetler
   : Eğitim ve aktiviteler (Müzik, Dans, Drama) , Paylaşımlı banyolu yurt konaklama , Tam pansiyon yemek , Gidiş geliş hava alanı transfer
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Tarih aralığı: 4 – 18 Temmuz 2020 Fiyat: Yatılı 5900 CHF, Yatısız 4200 CHF
 • Program Sonucu

  *Farklı milliyetlerden arkadaşlıklar kurarak sosyal ilişkilerini geliştirirler.

  *Öğrenciler daha fazla güven ile daha bağımsız olmayı öğrenirler

  *Yaratıcılık konusunda yeteneklerinin gelişmesini sağlar

  *Kendini ifade etme becerilerinin gelişmesine katkıda bulunur

   

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar