York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

College Du Leman İsviçre Yaz Okulu

College Du Leman İsviçre Yaz Okulu

College Du Leman İsviçre Yaz Okulu

College Du Leman‘ın yer aldığı Avrupa’nın merkezinde yer alan Geneve şehri, Birleşmiş Milletler gibi önemli uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Kültürel ve tarihi açıdan oldukça zengin bir şehirdir. İsviçre yaz okulu Cenevre dağları ve gölün arasında kalmış muhteşem bir konuma sahiptir. Geneve’e sadece 10 km uzaklıkta bulunan College Du Leman ise 1960 yılında kurulmuş ve kurulduğu zamandan beri geleneksel eğitim mükemmelliği ve kültürel gelişim yolunu takip etmiştir. ...

College Du Leman‘ın yer aldığı Avrupa’nın merkezinde yer alan Geneve şehri, Birleşmiş Milletler gibi önemli uluslararası organizasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Kültürel ve tarihi açıdan oldukça zengin bir şehirdir. İsviçre yaz okulu Cenevre dağları ve gölün arasında kalmış muhteşem bir konuma sahiptir. Geneve’e sadece 10 km uzaklıkta bulunan College Du Leman ise 1960 yılında kurulmuş ve kurulduğu zamandan beri geleneksel eğitim mükemmelliği ve kültürel gelişim yolunu takip etmiştir. Yaz dönemi boyunca öğrencilere İsviçre yaz okulu kapsamında hazırladığı seçkin programlar ile kültürel eğitim olanağı sunmaktadır. Öğrencilere İngilizce veya Fransızca dillerinde eğitim alabilecekleri atletik, kültürel ve tam kapsamlı yaz okulu programları sunmaktadır. Az öğrenciden oluşan sınıflarda teorinin yanı sıra gerçek hayata yönelik olarak pratik dil becerilerine de ağırlık verilmektedir. Seçkin programları kapsamında dil eğitiminin yanı sıra düzenlenen gezilerde öğrenciler açısından kültürel zenginlik sağlaması amacı ile İsviçre’nin kültürel önem taşıyan lokasyonlarını ziyaret etmeyi tercih etmektedir. Ayrıca çeşitli kültürel ve artistik aktiviteler ve etkinlikler de yer almaktadır. Böylelikle öğrenciler açısından bedensel olarak gelişim sağlamanın yanı sıra geleneksel yaz kampı ortamında keyifli vakit geçirmelerini de amaçlamaktadır. Eğitim ve eğlencenin bir arada sunulduğu College Du Leman özellikle yurt dışı eğitimi tecrübe etmek isteyen gençler için ideal bir başlangıç niteliği taşımaktadır.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar