York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Churchill House Prior Park College Klasik

Churchill House Prior Park College Klasik

Churchill House Prior Park College Klasik

Churchill House Prior Park College İngiltere Yaz Okulu Nasıldır?   Churchill House Prior Park College yaz okulları programı nerde yapılır? Programın konaklama seçenekleri ve katılım yaşı kaçtır? Hangi dönemlerde bu program uygulanır? Churchill House yaz okulu güvenlimidir? Churchill House Prior Park College yaz okullundaki aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Churchill House Prior Park College yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.   UNESCO Dünya Mirası kenti olan ...

Churchill House Prior Park College İngiltere Yaz Okulu Nasıldır?

 

Churchill House Prior Park College yaz okulları programı nerde yapılır? Programın konaklama seçenekleri ve katılım yaşı kaçtır? Hangi dönemlerde bu program uygulanır? Churchill House yaz okulu güvenlimidir? Churchill House Prior Park College yaz okullundaki aktiviteler ve program içeriği nasıldır? Churchill House Prior Park College yaz okulu programı hakkındaki herşeyi burdan öğrenebilirsiniz.  

UNESCO Dünya Mirası kenti olan Bath' de, sıradışı bir Yurt Dışı Yaz Okulu keyfi sizleri bekliyor. 18.yy' da kentin popüler hale gelmesinin sebebi kentin bir spa merkezi olmasıdır. Bu açıdan çok fazla turist çekmektedir. Sinema, bowling gibi akşam saatlerinde birçok aktivite içeren bu yaz okulunda ayrıca, boş zamanlarda gerçekleştirilen tasarım ve fotoğraf yarışmalarında öğrencilerin ingilizce pratik yapmasını hedefleyen etkinlik programlarını da içeriyor. Yazın bu güzel şehirde İngilizceyi çok uluslu bir ortamda akıcı hale getirmek, potansiyelinizi açığa çıkarmak ve bunu nasıl kullanmanız gerektiğini belirlemek okulun ilk hedefleri arasındadır. İngiltere eğitim fiyatları ve İngiltere' de okumak için gerekenler nelerdir? Bu sorularınızın cevaplarını buyrun Nişantaşı' ndaki York Education ofisimizde birlikte cevaplayalım.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Churchill House Prior Park College
  • Seviye
   : Klasik yaz programı, Yoğun ingilizce, Genç yetişkinler programı, Gezgin programı
  • Konaklama
   : Yurt Konaklamalı
  • Etkinlik ve Geziler
   : Voleybol, moda show, kil çalışmaları, drama, dans, sanat, zanaat, futbol, tenis. Geziler; Londra, National gallery, Bath otobüs turları, Thorpe Park, Oxford, Cardiff Castle, Roman Baths.
  • Dahili Hizmetler
   : Tam donanımlı modern derslikler, Spor salonu, Tenis kortları, Kapalı yüzme havuzu, Kriket sahası, Tiyatro, Ortak öğrenci salonları
  • Dönem ve Fiyatlar
   : Haftalık 790£
 • Program Sonucu

  Churchill House Prior Park İngiltere Yaz Okulu Programı Avantajları Nelerdir?

  *Voleybol, futbol ve tenis gibi sporlar ile fiziksel gelişimine katkı sağlayan etkinlikler,

  *Mode showları, kil çalışmaları ve sanat organizasyonlarında yaratıcılığını geliştirmek,

  *Londra, National Gallery, Thorpe Park, Oxford gibi geziler ile genel kültür seviyesini ileriye taşıma,

  *Churchill House gibi ayrıcalıklı bir yaz okulunda dil becerisini çok üst seviyelere taşımak.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar