York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

CES Dublin Dil Okulu

CES Dublin Dil Okulu

CES Dublin Dil Okulu

"İrlanda dil okulları içerisinden en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri olan CES Dublin dil okulu, verdiği kaliteli dil eğitiminin yanında ulaşımın hayli kolay olduğu merkezi bir noktada bulunması ve öğrencilerine sunduğu kültürel imkanlar ile yurt dışı dil eğitimi almak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır." İrlanda’da bir diğer yurt dışı eğitim imkanı sağlayan CES yurtdışı dil okulu programı ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alan CES dil okulu, merkezi ve u...

"İrlanda dil okulları içerisinden en çok tercih edilen eğitim kurumlarından biri olan CES Dublin dil okulu, verdiği kaliteli dil eğitiminin yanında ulaşımın hayli kolay olduğu merkezi bir noktada bulunması ve öğrencilerine sunduğu kültürel imkanlar ile yurt dışı dil eğitimi almak isteyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsattır."

İrlanda’da bir diğer yurt dışı eğitim imkanı sağlayan CES yurtdışı dil okulu programı ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alan CES dil okulu, merkezi ve ulaşımın kolay olduğu bir lokasyonda yer alır. Yurt dışında eğitim için CES’in İrlanda dil okulu programlarına katılım sağlayan kişilerin eğitim olarak aldığı konular genellikle dil becerilerinin geliştirilmesi, gerek akademik destek ve iş İngilizcesi alanlarında eğitim almak oluyor. CES’in İrlanda Dublin’deki İngilizce dil kursu, sadece yurtdışında dil eğitimi değil aynı zamanda uzman eğitim danışmanları ile sunduğu ve ihtiyaca yönelik özel olarak tasarladığı programları ile CES, bir çok alanda yurtdışı dil eğitimi ve kariyer rehberliği olanağı sunuyor.

Her yıl farklı milletten yüzlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlayan okul, dersleri çok uluslu ortamda ve interaktif olarak gerçekleştirir. Çeşitli sosyal etkinlik ve aktiviteler ile boş vaktinizi keyifle değerlendirmenize olanak sağlayan Dublin'de, dil eğitim süreciniz boyunca bolca pratik yapma ve dil becerilerinizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz.

İrlanda dil okulu fiyatları, kendi içerisinde geniş yelpazede listelense de haftalık 160 eurodan başlıyor. Bu fiyatın içerisinde; havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Beach Club üyeliği gibi servisler var.

Alacağınız İrlanda dil okulu eğitimleri ise, yurtdışı eğitim kategorisinin vazgeçilmezlerinden olan; Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem paketleri gibi genel programlarının yanısıra, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Dil eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilir. Bu programlar ise, daha sık bir eğitimin sağlandığı paket programlardır. İrlanda’da yaşam masrafları ve konaklama şartları açısından seçenekleriniz ise; Okul bünyesinde yer alan residence odalarda (tek/çift kişilik). İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama seçenekleri de ait.

Yurt Dışı Dil Okulu kapsamında York Education tecrübesi ile sizlerde eğitim ve konaklama masraflarınız hakkındaki soru işaretlerini netleştirmek istemez misiniz ?

 

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : CES
  • Seviye
   : Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Dil eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Okul bünyesinde yer alan residence odalarda (tek/çift kişilik). İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama seçenekleri de mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Beach Club üyeliği
  • Fiyat
   : İrlanda- Work and Study 3700€

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar