Lütfen bekleyiniz...

CES Dublin Dil Okulu

İrlanda'nın başkenti Dublin'de profesyonel eğitim çalışmaları uygulayarak gerçekleştirdiği dil eğitimi ile en çok tercih edilen okullar arasında yer alan CES dil okulu, merkezi ve ulaşımın kolay olduğu bir lokasyonda yer alır. Gerek dil becerilerinizi geliştirmek, gerek akademik destek ve iş İngilizcesi alanlarında eğitim görmek isteyin. Uzman eğitim danışmanları ile sunduğu ve ihtiyaca yönelik özel olarak tasarladığı programları ile CES, bir çok alanda dil eğitim olanağı sunmaktadır. Her yıl farklı milletten yüzlerce öğrenciyi bünyesinde ağırlayan okul, dersleri çok uluslu ortamda ve interaktif olarak gerçekleştirir. Çeşitli sosyal etkinlik ve aktiviteler ile boş vaktinizi keyifle değerlendirmenize olanak sağlayan Dublin'de, dil eğitim süreciniz boyunca bolca pratik yapma ve dil becerilerinizi geliştirme şansına sahip olabilirsiniz. Yurt Dışı Dil Okulu kapsamında York Education tecrübesi ile sizlerde eğitim ve konaklama masraflarınız hakkındaki soru işaretlerini netleştirmek istemez misiniz ?

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : CES
  • Seviye
   : Genel İngilizce, Çalışma Amaçlı İngilizce, İngilizce Akademik Dönem, Higher Score IELTS, DELF/DALF Sınavı Hazırlık, Üniversiteye Kabul Hizmetleri alanlarına yönelik çalışmalar yer alır. Dil eğitimleri haftada minimum 20 ve maximum 30 saatlik dersler ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Okul bünyesinde yer alan residence odalarda (tek/çift kişilik). İsteğe bağlı olarak aile yanı konaklama seçenekleri de mevcuttur.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, ders kitabı, İngilizce aktivite ve çalışmalar, karşılama etkinliği ve akşam yemeği, sosyal ve kültürel programlar, Beach Club üyeliği
  • Fiyat
   : Haftalık 160 Euro'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi