York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Cavendish Sliema Dil Okulu

Cavendish Sliema Dil Okulu

Cavendish Sliema Dil Okulu

"Malta dil okulları içerisinde en köklü geçmişe sahip olan eğitim kurumlarının başında gelen Cavedish Malta dil okulu, 1980'li yıllardan beri süregelen yabancı dil eğitimi tecrübesi ve Victorian tasarıma sahip binaları ile yurt dışı dil eğitimi noktasında en çok tercih edilen okullar arasında yer alır." Özellikle Malta’da yaşam standartlarıyla kendinden söz ettiren bu ülke, aynı zamanda sertifikalı eğitim programlarıyla da gündeme geliyor. Euro cinsinden olsa da; özelliklerine karşın oldukça iy...

"Malta dil okulları içerisinde en köklü geçmişe sahip olan eğitim kurumlarının başında gelen Cavedish Malta dil okulu, 1980'li yıllardan beri süregelen yabancı dil eğitimi tecrübesi ve Victorian tasarıma sahip binaları ile yurt dışı dil eğitimi noktasında en çok tercih edilen okullar arasında yer alır."

Özellikle Malta’da yaşam standartlarıyla kendinden söz ettiren bu ülke, aynı zamanda sertifikalı eğitim programlarıyla da gündeme geliyor. Euro cinsinden olsa da; özelliklerine karşın oldukça iyi bir fiyat performansı çizen bu dil okulu programı, yurtdışı eğitim katılımcıları tarafından son yıllarda özellikle tavsiye edilen bir İngilizce dil kursu haline geldi.

Cavendish okul grubunun sunduğu bu Malta dil okulu, yurtdışı eğitim katılımcıları için iletişim odaklı İngilizce eğitimi, sömestr dönemi İngilizce gibi spesifik eğitimler  de sağlayabiliyor. Detaylı olarak bakacak olursak; Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık, Cambridge FCE Sınavına Hazırlık, Cambridge CAE Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce çalışmaları yer alır. Dersler seçilen alana bağlı olarak haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.

Kafanıza şu takılmasın; eğer İngilizceniz oldukça iyi ve begginer seviye ile aynı sınıfı almayacaksınız. Her Malta dil okulu programı, okulun ilk günü oryantasyon ile birlikte seviye tespit sınavı gerçekleştirilir ve her yurtdışı eğitim katılımcısı varmak istediği seviyeye yönelik eğitimler alır.

Bu eğitim programının fiyatı ise 160 euro olarak yansıdı.

 Tarihi ve sıcak atmosferi ile okul konforlu ve sevimli bir ortamda, uluslararası öğrencilerini ağırlar ve üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmalarını uygulayarak eğitim verir. Sağladığı rahat imkanlar ve sıcak hizmet ile en çok tercih edilen dil okulları arasında yer alan Cavendish, birçok alana yönelik hazırladığı programları ise alanında deneyimli ve sertifikalı eğitim liderleri eşliğinde sunmaktadır. Merkezi ve şirin bir lokasyonda yer alan okulda, boş zamanlarınızı yürüme mesafesindeki sahile, plajlara, çeşitli kafe ve restoranlara giderek, canlı ve renkli Malta'nın sosyal yaşantısında etkinlik ve aktivitelere katılarak değerlendirebilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Cavendish
  • Seviye
   : Dil eğitim programları arasında; , Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık, Cambridge FCE Sınavına Hazırlık, Cambridge CAE Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce çalışmaları yer alır. Dersler seçilen alana bağlı olarak haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Okul bünyesindeki yurt odalarında ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, akıllı tahta, üniversite uygulama danışmanlığı, bilgi teknolojileri paketi, kaynak merkezi, kapsamlı aktiviteler programı, şehir merkezli lokasyon
  • Fiyat
   : Haftalık 160 €'dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar