Lütfen bekleyiniz...

Cavendish Sliema Dil Okulu

Cavendish dil okulu ilk olarak 1983 yılında İngiltere'de açtığı akredite 3 okulu ile tanınan ve kısa sürede bir çok lokasyonda hizmet vermeye başlayan bir eğitim merkezidir. Malta'da da merkezi bulunan Cavendish dil okulu, eğitim için Victorian tasarıma sahip binaları tercih etmesi ile bilinen okullardan biridir. Tarihi ve sıcak atmosferi ile okul konforlu ve sevimli bir ortamda, uluslararası öğrencilerini ağırlar ve üst düzey verimliliği sağlayan dil eğitim çalışmalarını uygulayarak eğitim verir. Sağladığı rahat imkanlar ve sıcak hizmet ile en çok tercih edilen dil okulları arasında yer alan Cavendish, birçok alana yönelik hazırladığı programları ise alanında deneyimli ve sertifikalı eğitim liderleri eşliğinde sunmaktadır. Merkezi ve şirin bir lokasyonda yer alan okulda, boş zamanlarınızı yürüme mesafesindeki sahile, plajlara, çeşitli kafe ve restoranlara giderek, canlı ve renkli Malta'nın sosyal yaşantısında etkinlik ve aktivitelere katılarak değerlendirebilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Cavendish
  • Seviye
   : Dil eğitim programları arasında; , Yeni Başlayanlar için İngilizce, Genel İngilizce, İletişim Becerileri, İş İletişim Becerileri İngilizce Kursu, Yurt Dışında Dil Sömestr Tatili, IELTS Sınavına Hazırlık, Cambridge FCE Sınavına Hazırlık, Cambridge CAE Sınavına Hazırlık ve Birebir İngilizce çalışmaları yer alır. Dersler seçilen alana bağlı olarak haftada 20 ve 30 saatlik çalışmalar ile gerçekleştirilir.
  • Konaklama
   : Okul bünyesindeki yurt odalarında ya da aile yanı konaklama seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.
  • Dahili Hizmetler
   : Ücretsiz wifi, akıllı tahta, üniversite uygulama danışmanlığı, bilgi teknolojileri paketi, kaynak merkezi, kapsamlı aktiviteler programı, şehir merkezli lokasyon
  • Fiyat
   : Haftalık 160 €'dan başlayan fiyatlarla
 • Eğitim Merkezi