York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Cavendish School of English Bournemouth Yurt Dışı Dil Okulu

Cavendish School of English Bournemouth Yurt Dışı Dil Okulu

Cavendish School of English Bournemouth Yurt Dışı Dil Okulu

Cavendish School of English: Okul sizi İngiliz halkının kültürüyle donatacak ve en önemlisi öğrenirken eğlendirmeyi çok seven bir yapıya sahip. Malta’da bir okulu daha bulunan Cavendish 1983 yılından beri uluslararası öğrencileri kabul alıyor. Geniş spor aktivite yelpazesinde at biniciliği, futbol, golf ve voleybol turnuvaları da okulun bünyesinde. Öğrenciler iletişim becerilerini geliştirirken, yeni kelimelerle donatılır ve gramerin inceliklerini öğrenirler. Öğretim yöntemleri eğlenceye dayanan...

Cavendish School of English: Okul sizi İngiliz halkının kültürüyle donatacak ve en önemlisi öğrenirken eğlendirmeyi çok seven bir yapıya sahip. Malta’da bir okulu daha bulunan Cavendish 1983 yılından beri uluslararası öğrencileri kabul alıyor. Geniş spor aktivite yelpazesinde at biniciliği, futbol, golf ve voleybol turnuvaları da okulun bünyesinde. Öğrenciler iletişim becerilerini geliştirirken, yeni kelimelerle donatılır ve gramerin inceliklerini öğrenirler. Öğretim yöntemleri eğlenceye dayanan bir okul olduğu için çok fazla tercih edilir. Çünkü oyunlar ve aktiviteler dil becerisini geliştirmek için mükemmel bir yoldur. Bu mükemmel tatil beldesinde eğlenceli bir Yurt Dışı Dil Okulu fırsatlarını ve kampanyalarını gelin beraber değerlendirelim. York Education tecrübesi ile fiyat ve konaklama konusunda kafanızdaki soru işaretlerini Nişantaşı’ndaki ofisimizde beraber çözelim.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Caveendinsh School of English
  • Seviye
   : Genel İngilizce, İş İngilizcesi, FCE, CAE, IELTS, Football Camp
  • Konaklama
   : Özel yurt ve aile yanı konaklama
  • Dahili Hizmetler
   : Modern ve tam donanımlı sınıflar, ücretsiz wifi, bilgisayar odaları, kafeterya
  • Fiyat
   : Haftalık 160£' dan başlayan fiyatlarla

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar