York Eğitim Danışmanlığı

CATS College

CATS College

CATS College  CATS College İngiltere’de lise eğitimi konusunda kendini kanıtlayan en önemli okullardan biridir. Program çeşitliliği ve akademik planlaması ile her kesime hitap eden CATS College Londra, Cambridge ve Cantenbury şehirlerinde konumlanmaktadır. 60 yıllık eğitim tecrübesiyle tüm kolejlerinde en iyi seçenekleri öğrencilere sunmaktadır. CATS College, GCSE, A Level ve IB/IP – Amerika Lise diploması seçenekleri altında lise eğitimini sürdürmektedir. İngiltere ve bazı Avrupa ülkelerinde ...

CATS College 

CATS College İngiltere’de lise eğitimi konusunda kendini kanıtlayan en önemli okullardan biridir. Program çeşitliliği ve akademik planlaması ile her kesime hitap eden CATS College Londra, Cambridge ve Cantenbury şehirlerinde konumlanmaktadır. 60 yıllık eğitim tecrübesiyle tüm kolejlerinde en iyi seçenekleri öğrencilere sunmaktadır.

CATS College, GCSE, A Level ve IB/IP – Amerika Lise diploması seçenekleri altında lise eğitimini sürdürmektedir. İngiltere ve bazı Avrupa ülkelerinde üst sıralarda yer alan üniversitelere giriş konusunda CATS College sayesinde kapılar sonuna kadar açılıyor.

Hangi şehirdeki kampüs olduğu fark etmeksizin sıcak ve dinamik bir eğitim veren CATS College, öğrencilerin yaratıcılıklarını en üst düzeyde kullanmalarına yardımcı olmaktadır. Öğrencilerin istedikleri seviyede kaliteli eğitim almasının yanında sosyal imkanlardan da yararlanmaları, lise boyunca ortama ayak uydurmaları konusunda da etkili bir şekilde rol oynamaktadır.

CATS College bünyesinde bulunan GCSE, ALevel, IB Diploma, AP, International Foundaiton ve CATS Plus seçenekleri öğrencilerin 14 yaşından itibaren en kaliteli ve güvenilir eğitimi almasını sağlamaktadır. Öğrencilerin seviyesine göre hazırlık dönemi ya da dönem içi periyotlarında okula alışmalarını sağlamaktadır.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : CATS
  • Seviye
   : Lise
  • Konaklama
   : Yurt ya da Aile Yanı
  • Dahili Hizmetler
   : Okul gezileri, sanat ve spor aktiviteleri, akademik danışmanlık
  • Fiyat
   :

İlgili Programlar/Okullar