York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Capital School Of English Bournemouth

Capital School Of English Bournemouth

Capital School Of English Bournemouth

Capital School of English İngiltere Dil Okulu, Bournemouth şehir merkezinde bulunan dünyanın 4 bir yanından gelen öğrencilere İngilizce dil eğitimi veren bir dil okuludur. British Council tarafından onaylı ve English UK üyesi olan Capital School of English öğrencilerin ekonomik bütçe seviyesine uygun ve özellikle uzun süreli eğitim alacak türden tasarlanmıştır. Dil eğitimi almak isteyen öğrenciler her pazartesi eğitime başlayabilirler. Capital School of English İngiltere dil okul...


Capital School of English İngiltere Dil Okulu, Bournemouth şehir merkezinde bulunan dünyanın 4 bir yanından gelen öğrencilere İngilizce dil eğitimi veren bir dil okuludur. British Council tarafından onaylı ve English UK üyesi olan Capital School of English öğrencilerin ekonomik bütçe seviyesine uygun ve özellikle uzun süreli eğitim alacak türden tasarlanmıştır. Dil eğitimi almak isteyen öğrenciler her pazartesi eğitime başlayabilirler. Capital School of English İngiltere dil okulu programı,  öğrencilerine İngilizce dil eğitimi verirken aynı zamanda sıcak bir aile ortamı da sunmaya çalışıyor.

İngilizce dil eğitimi alan öğrenciler hafta sonları dilerse Londra, Bath, Oxford, Cambridge gibi çevredeki yakın şehirlere geziler yapabiliyor ve tarihi-kültürel merkezleri ziyaret edebiliyorlar.  Capital School of English öğrencileri konakladıkları ailelerin İngilizce dil eğimi aldıkları okula olan mesafeler sadece yürüyüş mesafesi kadar uzaklıkta yerini aldı. Capital School of English ana binası Bournemouth Üniversitesi Güzel Sanatlar kampüsü yakınında olmakla beraber alışveriş ve eğlence merkezlerine yakındır.

İngiltere Dil Okulu Capital School Of English ile Akademiye Hazırlık!

Capital School of English, İngilizce dil eğitimi almak isteyen öğrencilerine olağanüstü standartlar sağlamak ve bireysel potansiyellerini en üst seviyeye çıkarmak için fırsatlar tanıyor. Öğrencilerin dil eğitimi aldıkları süre içinde faydalanabilecekler sosyal aktiviteler ve imkanlar, güzel plajlar, sosyal yaşam spor tesisleri olarak mevcuttur. İngilizce dil eğitimi veren öğretmenler lisans düzeyinde eğitimini almış ve tanınmış sertifikalı eğitmenlerdir.

Capital School Of English Dil Okulu İngilizce Kurs Programları

Genel İngilizce

Yoğun İngilizce

Cambridge sınavları

IELTS sınava hazırlık kursu

Üniversiteye Hazırlık Programı

İş İngilizcesi

Akademik yıl programı

 
 • Kurs/Program Hakkında
  • Kurs Ücreti
   Süre Haftalık Fiyat Açıklama
   1 - 1 Hafta £ 165
   2 - 2 Hafta £ 330
   3 - 3 Hafta £ 495
   4 - 4 Hafta £ 660
   5 - 5 Hafta £ 825
   6 - 6 Hafta £ 990
   7 - 7 Hafta £ 1,155
   8 - 8 Hafta £ 1,320
   9 - 9 Hafta £ 1,485
   10 - 10 Hafta £ 1,650
  • Alınabilecek Maksimum Süre
   10 Hafta
  • Haftalık Başlama Günü
   Bu kurs her hafta Pazartesi günü başlamaktadır. Resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde başlamaktadır.
  • Tarih Aralığı
   Bu kursa 02.07.2019 - 24.08.2019 tarihleri arasında kayıt olunabilmektedir.
  • Haftalık Ders Saati
   20
  • Yaş Aralığı
   16 - 55
 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Capital House
  • Seviye
   : Genel İngilizce Yoğun İngilizce Cambridge hazırlık sınavları IELTS sınava hazırlık kursu Üniversiteye Hazırlık Programı İş İngilizcesi Akademik yıl programı
  • Konaklama
   : Konaklamalar, aile yanı ya da okula bağlı yurtlarda konaklama formatında gerçekleştiriliyor. Eğer uzun dönem katılım düşünüyorsanız aile yanı tavsiye edilebilir.
  • Dahili Hizmetler
   : Bire bir İngilizce desteği, yüksek hızlı wi-fi, multimedya destekleri ve kütüphane erişimleri
  • Fiyat
   : Haftalık 130 pound'tan başlıyor, 4 haftalık ücret ise 520 pound.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar