York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Canterbury Yurt Dışı Yaz Okulu

Canterbury Yurt Dışı Yaz Okulu

Canterbury Yurt Dışı Yaz Okulu

Canterbury: Küçük olmasına rağmen her şeyi bulabileceğiniz, Londra’ya tren ile 1,5 saat uzaklıkta masal kitaplarından fırlamış tatlı bir şehir. Nüfusu 43,432 olarak kayıtlara geçmiştir. Kent Üniversitesi, Canterbury Christ Church Üniversitesi, Canterbury College, Kent Business School burada bulunur. Nefes kesen Canterbury Katedrali'ni ziyaret etmeden dönmemenizi ısrarla tavsiye ederiz. Caz müzik seviyorsanız Simple Simons’a mutlaka gidin. Hristiyanlar için büyük önemi olan şehir, ‘Hristiyanlığın...

Canterbury: Küçük olmasına rağmen her şeyi bulabileceğiniz, Londra’ya tren ile 1,5 saat uzaklıkta masal kitaplarından fırlamış tatlı bir şehir. Nüfusu 43,432 olarak kayıtlara geçmiştir. Kent Üniversitesi, Canterbury Christ Church Üniversitesi, Canterbury College, Kent Business School burada bulunur. Nefes kesen Canterbury Katedrali'ni ziyaret etmeden dönmemenizi ısrarla tavsiye ederiz. Caz müzik seviyorsanız Simple Simons’a mutlaka gidin. Hristiyanlar için büyük önemi olan şehir, ‘Hristiyanlığın Beşiği’ olarakta bilinir. Bu şirin sahil kasabasında hayalinizdeki Yurt Dışı Yaz Okulu adına fırsatlar çok fazla. York Education partnerliğinde Uzman Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımızdan randevu almayı unutmayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar