York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Canterbury Yurt Dışı Eğitim

Canterbury Yurt Dışı Eğitim

Canterbury Yurt Dışı Eğitim

Canterbury: Tarihi bir katedral şehridir burası ve birçok orta çağ mimarisine ev sahipliği yapar. Canterbury Christ Church University, University of Kent ve ana kampüsünün KKTC’ de bulunan Girne Amerikan Üniversitesi’ de burada konumlanmıştır. Trafiğe kapalı uzun bir caddesi vardır burada mağazalar, oteller ve restorantlarda part time çalışma fırsatı sunar öğrencilerine. Aile yanı konaklamaları, haftalık 160GBP(ortalama), 130GBP(ortalama) de yurt konaklamaları olarak belirlenmiş. Buradaki okulla...

Canterbury: Tarihi bir katedral şehridir burası ve birçok orta çağ mimarisine ev sahipliği yapar. Canterbury Christ Church University, University of Kent ve ana kampüsünün KKTC’ de bulunan Girne Amerikan Üniversitesi’ de burada konumlanmıştır. Trafiğe kapalı uzun bir caddesi vardır burada mağazalar, oteller ve restorantlarda part time çalışma fırsatı sunar öğrencilerine. Aile yanı konaklamaları, haftalık 160GBP(ortalama), 130GBP(ortalama) de yurt konaklamaları olarak belirlenmiş. Buradaki okullarda  3 dönem eğitim almak  için IELTS’ den 5, 2 dönem için 4,5, 1 dönem için 4 puan ortalaması yapmak gerekmektedir. Bu güzel orta çağ kasabasında Yurt Dışı Eğitim almak için York Education ile hemen iletişime geçin.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar