York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Canterbury Yurt Dışı Dil Okulu

Canterbury Yurt Dışı Dil Okulu

Canterbury Yurt Dışı Dil Okulu

Canterbury İngiltere’nin tarihi şehirlerinden biridir. Tarihi dokusu ve sakin atmosferi ile bilinen ve sevilen şehir Canterbury, sıcak ve huzurlu bir ortamda güvenle eğitim almak isteyen kişiler için ideal lokasyonlardan biri halini almıştır. Cantenbury’de tarihi dokuda kampüsler, modern ve tam donanımlı sınıflar ve en üst düzey verimliliği kapsayan programlar ile dil eğitimi veren seçkin kurumlar yer alır. Bu nedenle eğitim kalitesi yüksek ve aynı zamanda konaklama seçenekleri geniştir. Canterb...

Canterbury İngiltere’nin tarihi şehirlerinden biridir. Tarihi dokusu ve sakin atmosferi ile bilinen ve sevilen şehir Canterbury, sıcak ve huzurlu bir ortamda güvenle eğitim almak isteyen kişiler için ideal lokasyonlardan biri halini almıştır. Cantenbury’de tarihi dokuda kampüsler, modern ve tam donanımlı sınıflar ve en üst düzey verimliliği kapsayan programlar ile dil eğitimi veren seçkin kurumlar yer alır. Bu nedenle eğitim kalitesi yüksek ve aynı zamanda konaklama seçenekleri geniştir. Canterbury tarihi dokusu nedeni ile dil eğitimi dışında büyüleyici deneyimler açısından elverişlidir. Aynı zamanda kültürel kazanım sağlayan bir tatil fırsatına dönüşebilir. Ders dışında değerlendirilen zamanlar esnasında İngiliz kültürünü ve tarihini yakından tanıma ve sosyal ortamda dil becerilerini analiz etme şansı da sunar.

Canterbury dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar