York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Cambridge Yurt Dışı Eğitim

Cambridge Yurt Dışı Eğitim

Cambridge Yurt Dışı Eğitim

Cambridge: Dünyaca ünlü üniversitelerin bulunduğu Cambridge’e her sene yine dünyanın en iyi liselerinden öğrenciler burada üniversite okumak için gelirler. Çok üst seviyelerde eğitimin verildiği Cambridge'deki üniversite ve kolejlerden mezun olup dünyanın istediğiniz yerinde kariyer yapma şansına sahipsiniz. Buradaki dil okullarında eğitim almak isteyenler haftalık ortama 250GBP gibi bir ücret verilmiş, yurt konaklamalarında yine haftalık ortalama 355GBP civarında. Bell, EC, Embassy English, Eur...

Cambridge: Dünyaca ünlü üniversitelerin bulunduğu Cambridge’e her sene yine dünyanın en iyi liselerinden öğrenciler burada üniversite okumak için gelirler. Çok üst seviyelerde eğitimin verildiği Cambridge'deki üniversite ve kolejlerden mezun olup dünyanın istediğiniz yerinde kariyer yapma şansına sahipsiniz. Buradaki dil okullarında eğitim almak isteyenler haftalık ortama 250GBP gibi bir ücret verilmiş, yurt konaklamalarında yine haftalık ortalama 355GBP civarında. Bell, EC, Embassy English, Euro Centres, Kaplan İnternational, LSI, New School of English, Regent, Stafford House, Studio Cambridge gibi dünyada söz sahibi olan okullarda eğitim alma fırsatını York Education ile siz de yaşayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar