York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Cambridge Yurt Dışı Dil Okulu

Cambridge Yurt Dışı Dil Okulu

Cambridge Yurt Dışı Dil Okulu

İngiltere dil okulları arasında en çok  talep gören dil okulu programlarından bir tanesi. Saygın ve antik üniversitelerin kasabası olan Cambridge bünyesinde, Cambridge Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapan Cambridge dil okulu programları, İngiltere'nin en iyi dil okulları kategorisi içerisinde liste başlarından bir tanesi. Dolayısıyla, Cambridge'te katılım sağlayacağınız İngiltere dil okulu, donanımlı eğitim çalışmalarına olanak sağlıyor. Cambridge dil okulları fiyat seçenekleri ile İngiltere’de...

İngiltere dil okulları arasında en çok  talep gören dil okulu programlarından bir tanesi. Saygın ve antik üniversitelerin kasabası olan Cambridge bünyesinde, Cambridge Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapan Cambridge dil okulu programları, İngiltere'nin en iyi dil okulları kategorisi içerisinde liste başlarından bir tanesi. Dolayısıyla, Cambridge'te katılım sağlayacağınız İngiltere dil okulu, donanımlı eğitim çalışmalarına olanak sağlıyor. Cambridge dil okulları fiyat seçenekleri ile İngiltere’deki dil okullarına göre avantajlıdır ve güvenlik bakımından da birçok öğrencinin ilk tercihini oluşturmaktadır. Cambridge’de konaklama seçenekleri geniştir.

Üniversiteler kendi yurtlarını özellikle yaz aylarında İngiltere Cambridge dil okulları programlarına açıyor ve tam donanımlı modern kampüslerinde en üst düzey verimliliği hedefleyen program seçenekleri ile dil eğitimi verilir. Üstelik; programlarda eğitim sağlayan eğitmenlerin çoğu; Cambridge Üniversitesi’nin en iyi eğitimcilerini de barındırıyor. Bununla birlikte İngiltere dil okulu programlarına uyarlanan aktiviteler sayesinde Cambridge içerisinde ders dışında vakit geçirmek adına bir çok etkinlik ve aktivite seçeneği sunuyor. Her yıl yapılan geleneksel gösteriler ve eğlenceler ise İngiliz kültürünü yakından tanıma imkanı sağlar. Ayrıca sık sık düzenlenen canlı müzik, tiyatro, komedi gösterileri gibi sosyal aktivitelerde yer alarak keyifli deneyimler edinmek mümkündür.

Cambridge en iyi dil okulu sıralamasında ilk sıralarda Embassy, LSI Cambridge, Stafford House ve BELL Cambridge dil okulu gibi başlıca yurtdışı eğitim programları bulunuyor ve Cambridge kasabası içerisinde katılımcılarını ağırlıyorlar. İngiltere dil okulu programlarının Cambridge dil okulu fiyatları ise ağırlıklı olarak 170 pound ile 300 pound olarak belirlenmiş.  En uygun fiyatlı İngiltere dil okulu, şu sıralar kampanyada olan EC Cambridge dil okulu fiyatı 160 pound iken; en yüksek İngiltere dil okulu fiyatı 300 poundtan başlıyor.  Cambridge dil okulu programları ile, katılımcılara ITTC, CELTA, DELTA, Speaking, Pronuncation and Listening, Reading, Writing and Vocabulary, IELTS Preparation, Writing Skills, English for Business, Media, Music and Film, Cambridge FCE, CAE, CPE gibi İngilizce spesifik dil kursları verilir. Genel olarak İngiltere dil okulu programlarınnı Cambridge ayağına bakacak olursak; yüksek sertifika gücü ve İngiltere’deki üniversitelere öğrencileri yerleştirebilme başarısı olarak ön planda olabilir. Bununla birlikte uluslar arası dil eğitim ve farklı farklı yurtdışı eğitim programları düzenleyen ve aynı zamanda English Quality sertifikasına sahip olan Regent İngiltere dil okulu programı da, şimdiye kadarki en iyi dil kursları içerisinde. 

İngiltere dil okulu programlarının en iyilerine ev sahipliği yapan Cambridge, genelinde kasaba temelli bir şehir. Yeşil ağırlıklı, derelerin ve doğal güzelliklerin bulunduğu bir bölgedir. Üstelik; turizm belgesi olan Londra’ya yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Cambridge Dil Okulları

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar