York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Burlington School Kids Yaz Kampı

Burlington School Kids Yaz Kampı

Burlington School Kids Yaz Kampı

Burlington School 1990 yılında Londra'da açıldı ve o zamandan beri dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere İngilizce dil kursları veriyor. Okul öğrencilerine modern küresel ortamda yaşamaları ve çalışmalarına yardımcı olan İngilizce’yi öğretmek için iletişimsel bir yaklaşım kullanıyor. Burlington School her yıl yaz okullarında 4-6 yaş aralığındaki öğrencileri için yaz okulu programı uygulamaktadır. Çocukların algılarının en açık olduğu dönemlerde İngilizce’yi yerinde öğrenme imkanı sağlayan bu u...

Burlington School 1990 yılında Londra'da açıldı ve o zamandan beri dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere İngilizce dil kursları veriyor. Okul öğrencilerine modern küresel ortamda yaşamaları ve çalışmalarına yardımcı olan İngilizce’yi öğretmek için iletişimsel bir yaklaşım kullanıyor. Burlington School her yıl yaz okullarında 4-6 yaş aralığındaki öğrencileri için yaz okulu programı uygulamaktadır. Çocukların algılarının en açık olduğu dönemlerde İngilizce’yi yerinde öğrenme imkanı sağlayan bu uygulama ile çocuklarınız hem her milletten yeni arkadaşlar edinerek vizyonlarını geliştirebilir hem de eğlenerek öğrenme sistemiyle kalıcı bilgilere sahip olabilir. Okulun dışardan konaklama seçeneğiyle aileler çocuklarıyla ders sonrası İngiltere’de keyifli vakit geçirebilirler.

Detaylı bilgi için York Education Solutions ile iletişime geçebilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Burlington School
  • Seviye
   : Başlangıç seviyesinden itibaren her seviyeden başvurular kabul edilmektedir.
  • Konaklama
   : Anne çocuk programına katılacak aileler için 100 metre karelik daireler geceliği 100 £, diğer konaklama seçenekleri için York Education Solutions'a ulaşabilirsiniz.
  • Etkinlik ve Geziler
   : 4-6 yaş aralığındaki bu programda çocuklar ders saatlerinden sonra dilerlerse aileleri ile beraber İngiltere kültürel gezilerine katılabilirler.
  • Dahili Hizmetler
   : Laundry hizmetleri, wifi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 10 Haziran - 23 Ağustos tarihleri arasında 4-6 yaş çocuk ; 350 £, yetişkin; 120 £
 • Program Sonucu

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar