York Eğitim Danışmanlığı

Bucksmore Bucky Kids

Bucksmore Bucky Kids

Bucksmore Bucky Kids

King Edward’s School bünyesinde gerçekleştirilen Bucky Kids programı maximum öğrenci sayısının 8 kişi olduğu sınıflarda, 7 – 10 yaş aralığındaki çocukların ilgisini çeken keyifli bir eğitim ortamı sunuyor. Öğrencilere her hafta için 18 saat dil eğitimi veren program, yurt dışında yaz okulunu ilk kez deneyimleyecek olan çocuklar için hem kaçırılmayacak bir yaz tatili, hemde keyifli bir eğitim süreci haline geliyor. Bucky Kids İngiltere yaz okulu dil gelişimi eğitimleri dışında çeşitli aktiviteler ve gezilerle öğrencilerin sosyalleşmesi, İngiliz gelenek ve kültürünü keşfetmesine olanak sağlıyor. İngilizce dil eğitimi içinde yer alan ‘project work’ adlı eğitim çalışması öğrencilerin sosyal ve güncel iletişimini kuvvetlendirme ve analitik düşünme becerilerini geliştirmek adına bir çok olanak sağlıyor. 

İngiltere eğitim fiyatları ve İngiltere' de okumak için gerekenler adına kafanızdaki soru işaretlerini Nişantaşı' ndaki York Education ofisimizde birlikte netleştirelim, bu fırsatı kaçırmayın!

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bucksmore Education
  • Seviye
   : Program her seviyede İngilizce bilen öğrenciler için uygundur. Haftada 18 saati kapsayan dersler ile dil eğitimi mevcuttur. Ayrıca program boyunca haftada 2 tam gün ve 1 yarım gün şeklinde geziler düzenlenir.
  • Konaklama
   : King Edward’s School kampüsündeki yurtta (tek/çift kişilik)
  • Etkinlik ve Geziler
   : Program boyunca Oxford, Brighton ve Londra’ya kültürel ve tarihi eğitim gezileri yapılır. Magic Marty, Save The Egg, Scavenger Hunt ve Witley isimli geleneksel İngiliz okul oyunları düzenlenir. Öğrenciler program boyunca her hafta 1 gün West End Musical’ daki gösterileri izlerler.
  • Dahili Hizmetler
   : Havaalanı karşılama ve transferi, sigorta, tüm öğünler ve geziler için paket öğle yemeği, haftada 1 gün laundry hizmeti, wi-fi bağlantısı, eğitim materyalleri
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 11 Temmuz ve 25 Temmuz tarihleri arasında minimum 1 maximum 2 haftalık dönemler şeklinde, 1 Hafta: 1160 Gbp
 • Program Sonucu

  *Öğrencilerin bir takım öğeleri  İngilizce kullanımı oldukça kolaylaşır.
  *Günlük hayatta İngilizce düşünme ve iletişim kurma becerileri artar.
  *Dil kazanım konusundaki kişisel yetenekleri aktive olur..
  *Farklı kültürleri tanıma ve farklı sosyal ortamlara hızla adapte olma konusundaki becerileri gelişir.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar