York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bucksmore Education Yurt Dışı Yaz Okulu

Bucksmore Education Yurt Dışı Yaz Okulu

Bucksmore Education Yurt Dışı Yaz Okulu

Bucksmore Education 1979 yılında İngiliz eğitimcilerden biri olan Michael Reise liderliğinde kurulmuştur. 35 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahip olan kurum 1999 yılında hayata geçirdiği yaz okulu konsepti ile uluslararası öğrencileri bünyesinde ağırlamak ve en üst düzey verimlilik sağlayan programlar ile onlara dil konusunda destek vermek amacı ile yeni bir girişimde bulunmuştur. 2003 yılında ise Oxford Uluslararası Eğitim Grubu‘nda yer almaya başlamıştır. Bucksmore Education İngiltere Yaz Okul...

Bucksmore Education 1979 yılında İngiliz eğitimcilerden biri olan Michael Reise liderliğinde kurulmuştur. 35 yılı aşkın eğitim tecrübesine sahip olan kurum 1999 yılında hayata geçirdiği yaz okulu konsepti ile uluslararası öğrencileri bünyesinde ağırlamak ve en üst düzey verimlilik sağlayan programlar ile onlara dil konusunda destek vermek amacı ile yeni bir girişimde bulunmuştur. 2003 yılında ise Oxford Uluslararası Eğitim Grubu‘nda yer almaya başlamıştır.


Bucksmore Education İngiltere Yaz Okulları, İngiltere’deki merkezlerinde tarihi dokudaki eğitim binaları, kolejlere yakın, güvenli ve prestijli yurtları ile kapsamlı hizmet veren seçkin kurumlardan biri haline gelmiştir. Katılımcılara maximum standartlarda ve özenle hizmet veren Bucksmore Education program seçeneklerini de her yıl yeniliyor ve geliştiriyor. Bucksmore, her hafta düzenlediği eğitici ve tarihi geziler ile yakındaki şehirler başta olmak üzere tiyatrolar ve diğer kültürel yerlerin gezilmesine ve keşfedilmesine de imkan sağlar.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar