York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Brown University

Brown University

Brown University

1764 yılında kurulan Brown Üniversitesi Amerika Birleşik Devletleri’nin Rhode Island eyaletinin Providence kentinde bulunan bir vakıf üniversitesi. Üniversite Sarmaşık Birliği olarak adlandırılan Ivy League’in 8 prestijli üniversitesinden biridir. Üniversite ayrıca Koloni Kolejleri olarak adlandırılan, Birleşik Devletler’in en eski üniversitelerinden biridir. Yaklaşık 560.000m2 alan üzerine kurulmuş olan kampüsünde 7.000 civarı öğrenciye hizmet veren Brown Üniversitesi bu kontenjanın yaklaşık %...

1764 yılında kurulan Brown Üniversitesi Amerika Birleşik Devletleri’nin Rhode Island eyaletinin Providence kentinde bulunan bir vakıf üniversitesi. Üniversite Sarmaşık Birliği olarak adlandırılan Ivy League’in 8 prestijli üniversitesinden biridir. Üniversite ayrıca Koloni Kolejleri olarak adlandırılan, Birleşik Devletler’in en eski üniversitelerinden biridir.

Yaklaşık 560.000m2 alan üzerine kurulmuş olan kampüsünde 7.000 civarı öğrenciye hizmet veren Brown Üniversitesi bu kontenjanın yaklaşık %8’ini uluslararası öğrencilere ayırmaktadır. Kurumda yaklaşık olarak her 9 öğrenciye 1 eğitmen düşmektedir.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar