York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bronte College Lise Egitimi

Bronte College Lise Egitimi

Bronte College Lise Egitimi

Bronte College    Bronte College 9 ile 12.sınıflarda eğitim veren Toronto'ya çok yakın bir mesafede bulunan en güvenli şehirlerden biri olarak adlandırılan Mississauga'da yer alan yatılı özel Uluslararası Bakalorya(IB) okuludur. Kanada' nın en iyi yatılı okullarından biri olarak adlandırılan Bronte College'de International Baccalaureate (IB) Diploma Programı, Advanced Placement (AP) Programı sunulmaktadır. 11. ve 12. sınıflarda verilen International Baccalaureate (IB) Diploma Programı veya 12....

Bronte College

 

 Bronte College 9 ile 12.sınıflarda eğitim veren Toronto'ya çok yakın bir mesafede bulunan en güvenli şehirlerden biri olarak adlandırılan Mississauga'da yer alan yatılı özel Uluslararası Bakalorya(IB) okuludur. Kanada' nın en iyi yatılı okullarından biri olarak adlandırılan Bronte College'de International Baccalaureate (IB) Diploma Programı, Advanced Placement (AP) Programı sunulmaktadır. 11. ve 12. sınıflarda verilen International Baccalaureate (IB) Diploma Programı veya 12. sınıfta verilen Advanced Placement (AP) Programına devam etme seçeneğine sahip olan öğrencilere mezuniyet durumlarında Ontario Secondary School Diploması (OSSD) verimektedir. İngilizce desteğe ihtiyacı olan öğrenciler için okulun sunduğu özel Engilsh Support programı bulunmaktadır. Bronte College mezunlarının devam ettikleri bazı Üniversiteler ise şu şekildedir University of Toronto, McMaster University, Ryerson University, York University, Waterloo University.

Diploma

IB Diploma, AP Advanced Placement

Yaz Programları

Fun Math and Science

Fun ESL

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : Bronte College
  • Seviye
   : Lise eğitimi
  • Konaklama
   : Yurt konaklaması öğrenciler tek veya çift kişilik oda isteyebilirler fiyatlar seçime göre değişmektedir.
  • Dahili Hizmetler
   : Yurt konaklama, eğitim metaryalleri, ücretsiz wi fi.
  • Fiyat
   : Yıllık öğretim fiyatı 37800 CAD 'dır.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar