York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bristol Yurt Dışı Yaz Okulu

Bristol Yurt Dışı Yaz Okulu

Bristol Yurt Dışı Yaz Okulu

Bristol: Toplam nüfusu 1.000.000 olan şehir, sanayi devrimine kadar İngiltere’nin en büyük 3. şehri olmuştur. Ekonomisi hakkında bankacılık, havacılık, turizm ve medyanın ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Müzik dünyasının en çok sevilen gruplarından biri olan Massive Attack bu şehirden çıkmıştır. Gulf Stream sıcak su akıntısından etkilenmektedir. Avon ve Severn nehri kenarında olduğundan yüzyıllardır İngiltere’nin en büyük limanlarından biri olmuştur. Karnavalları, müzeleri ve festivalleri ile ...

Bristol: Toplam nüfusu 1.000.000 olan şehir, sanayi devrimine kadar İngiltere’nin en büyük 3. şehri olmuştur. Ekonomisi hakkında bankacılık, havacılık, turizm ve medyanın ön planda olduğunu söyleyebiliriz. Müzik dünyasının en çok sevilen gruplarından biri olan Massive Attack bu şehirden çıkmıştır. Gulf Stream sıcak su akıntısından etkilenmektedir. Avon ve Severn nehri kenarında olduğundan yüzyıllardır İngiltere’nin en büyük limanlarından biri olmuştur. Karnavalları, müzeleri ve festivalleri ile ünlü olan bu şahane şehir, sizlere ayrıcalıklı Yurt Dışı Yaz Okulu şansı sunmak için York Education tecrübesi ile çok yakınınızda.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar