York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bristol Yurt Dışı Eğitim

Bristol Yurt Dışı Eğitim

Bristol Yurt Dışı Eğitim

Bristol: Bu şehirde ticaret, kültür ve eğitim açısından liderdir. Şehrin ekonomik gücü, mühendislik, havacılık, finansal servisler, medya ve turizm gibi alanlardan gelmektedir. Ayrıca ulaşım konusunda da çok avantajlı olan şehirde, Londra ve sahil kasabalarına günübirlik gitme imkanı sunulmuş. International House, ELS, BLC, Study & Live in your Teacher’s Home gibi yüksek kalitede eğitim alabileceğiniz okullar da buradadır. Türk öğrenci nüfusununda az olması Dil Eğitimi’nize daha da katkı sağ...

Bristol: Bu şehirde ticaret, kültür ve eğitim açısından liderdir. Şehrin ekonomik gücü, mühendislik, havacılık, finansal servisler, medya ve turizm gibi alanlardan gelmektedir. Ayrıca ulaşım konusunda da çok avantajlı olan şehirde, Londra ve sahil kasabalarına günübirlik gitme imkanı sunulmuş. International House, ELS, BLC, Study & Live in your Teacher’s Home gibi yüksek kalitede eğitim alabileceğiniz okullar da buradadır. Türk öğrenci nüfusununda az olması Dil Eğitimi’nize daha da katkı sağlayacaktır. Yaşam giderleri de ayrıca diğer şehirlere göre uygundur. Festivallerin, tarihi, kültürel, doğa güzellikleri olan bu şehirde, eğitim masraflarınız yıllık ortalama lisansda 16500GBP, yüksek lisansda 17450GBP, genel yaşam giderleri 13000GBP, kampüs konaklama 7918GBP olarak belirlenmiş. Herkes için herşey olan bu tatlı şehirde ayrıcalıklı eğitim fırsatlarını kaçırmamak adına uzman Yurt Dışı Eğitim Danışmanlarımızla hemen iletişime geçin.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar