York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bristol Yurt Dışı Dil Okulu

Bristol Yurt Dışı Dil Okulu

Bristol Yurt Dışı Dil Okulu

İngiltere’nin en yeni dil okullarına ev sahipliği yapan Bristol şehri, bünyesinde yer alan seçkin okullardan biri olan Bristol Üniversitesi sebebi ile üniversite şehri olarak kabul edilir. Bu nedenle Bristol dil okulları özellikle genç öğrenciler tarafından öncelikli olarak tercih edilir. Prestijli kampüslerinde son teknoloji ve tam donanımlı sınıflarda sunduğu en üst düzey verimliliği hedefleyen programlar ile eğitim sektöründe öncelikli şehirlerden biri halini alır. Bristol şehri bilinen en gü...

İngiltere’nin en yeni dil okullarına ev sahipliği yapan Bristol şehri, bünyesinde yer alan seçkin okullardan biri olan Bristol Üniversitesi sebebi ile üniversite şehri olarak kabul edilir. Bu nedenle Bristol dil okulları özellikle genç öğrenciler tarafından öncelikli olarak tercih edilir. Prestijli kampüslerinde son teknoloji ve tam donanımlı sınıflarda sunduğu en üst düzey verimliliği hedefleyen programlar ile eğitim sektöründe öncelikli şehirlerden biri halini alır. Bristol şehri bilinen en güvenli İngiltere şehirlerinden biri olmasının yanı sıra bünyesinde öğrenci ihtiyaçlarına yönelik birçok konaklama seçeneği mevcuttur. Bristol’da sosyal çevreyi genellikle şehir üniversitelerinde eğitim gören genç öğrenciler oluşturur. Ders dışındaki boş vakitleri değerlendirmek amacı ile yapılabilecek etkinlik ve aktivite programları da bu yönde şekillenmektedir. Keyifli deneyimler ve özellikle yurt dışı eğitim hedefleyen gençler için akademik temel oluşturabilecek şehirlerden biri olan Bristol, dil okulu için ideal lokasyonlardan bir tanesidir.

Bristol dil okulu seçenekleri için Nişantaşı’nda ki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar