York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Brighton Yurt Dışı Yaz Okulu

Brighton Yurt Dışı Yaz Okulu

Brighton Yurt Dışı Yaz Okulu

Brighton: Ülkenin güneydoğu bölgesinde bulunur ve Manş Denizi’ne kıyısı vardır. Eskiden Norman’ların etkisindeki Brighthelmstone bir balıkçı kasabası olarak bilinmekte idi. 18. yy’da Richard Russel isimli bir doktorun deniz suyunun hastalıklara iyi geldiğini iddia edip reçete yazması sonucunda, hastalara büyük evler inşa edip Brighton’ın gelişmesine katkıda bulunmuştur. Daha sonra demiryollarının yaygınlaşması ile birlikte hızlı bir büyüme göstermiştir. Deniz kıyısında olması buraya ayrı bir güz...

Brighton: Ülkenin güneydoğu bölgesinde bulunur ve Manş Denizi’ne kıyısı vardır. Eskiden Norman’ların etkisindeki Brighthelmstone bir balıkçı kasabası olarak bilinmekte idi. 18. yy’da Richard Russel isimli bir doktorun deniz suyunun hastalıklara iyi geldiğini iddia edip reçete yazması sonucunda, hastalara büyük evler inşa edip Brighton’ın gelişmesine katkıda bulunmuştur. Daha sonra demiryollarının yaygınlaşması ile birlikte hızlı bir büyüme göstermiştir. Deniz kıyısında olması buraya ayrı bir güzellik katmıştır, doğal güzelliklerin, antika mağazalarının, alışveriş ve eğlence olanaklarının sunulduğu bu olağan üstü şehri York Education ve deneyimli Yurt Dışı Eğitim danışmanlarımızla siz de keşfedin. 

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar