York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Brighton Yurt Dışı Eğitim

Brighton Yurt Dışı Eğitim

Brighton Yurt Dışı Eğitim

Brighton: Londra’ya sadece 55 km uzaklıkta yazlık bir bölge olan Brighton için ingilizler ‘london by the sea’ yani deniz kenarındaki Londra diyorlar. Her cuma Londra’dan yüzlerce insan buraya gelip bu yazlık şehrin tadını çıkarıp pazar günü geri dönerler. Brighton’daki üniversiteler sizi ezbere dayalı değil, düşünme ve analize dayalı bir eğitime zorluyorlar. İnsanlar sosyallleşme amaçlı kütüphanelerde toplanıp beyin fırtınası yaparlar. Birbirlerine yemek ısmarlayıp kütüphanelerde muhabbet eşliği...

Brighton: Londra’ya sadece 55 km uzaklıkta yazlık bir bölge olan Brighton için ingilizler ‘london by the sea’ yani deniz kenarındaki Londra diyorlar. Her cuma Londra’dan yüzlerce insan buraya gelip bu yazlık şehrin tadını çıkarıp pazar günü geri dönerler. Brighton’daki üniversiteler sizi ezbere dayalı değil, düşünme ve analize dayalı bir eğitime zorluyorlar. İnsanlar sosyallleşme amaçlı kütüphanelerde toplanıp beyin fırtınası yaparlar. Birbirlerine yemek ısmarlayıp kütüphanelerde muhabbet eşliğinde eğitimin tadını çıkarırlar, bu şekilde Yurt Dışı Eğitim tabii ki de daha zevkli bir hal alıyor. Ayrıca bu şehirde Wimbledon Tenis Turnuvası’nı £15 gibi komik bir rakama izleyebiliyorsunuz.  Aile yanında konaklama haftalık £90 gibi bir ücrete tekamül ediyor. Şehirde metro vs. olmadığından ulaşım iki katlı otobüslerle sağlanıyor. Günlük sınırsız bilet £ 3.50 olarak belirlenmiş. Şehir CCTV denilen kamera sistemi ile izlendiğinden güvenlik açısından iç rahatlatıcı ve sorun yaşayacağınızı düşünmeyin. Şehir güvenliğinizi sağlıyor, Yurt Dışı Eğitiminiz açısından eğitim güvencenizi de York Education ile sağlayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar