York Eğitim Danışmanlığı

LAL University Of Sussex Akademik

LAL University Of Sussex Akademik

LAL University Of Sussex Akademik

İngiltere yaz okulu programı, üniversitelerin kampüslerinde yapılmasına genellikle dikkat ediliyor. Bildiğiniz üzre; İngiltere'de eğitim konusunda iyi bir performansa ve karmaya sahip olan Sussez üniversites, yaz yazlarında kampüsünü çocuklara terk ediyorlar. Dolayısıyla, bu İngiltere yaz okulu programı ile çocuklar üst segmentte bir eğitim alıyorlar ve özellikle yurtdışında eğitim hayatına lise ya da üniversiteden devam etmek isteyen veliler, Sussex'teki İngiltere yaz okulu programını tercih ediyorlar.  

Ülkenin en güzel sahillerinden birinde, kültürü ve doğasıyla büyüleyici bir yurt dışı yaz okulu serüveni, LAL Schools bünyesinde sizleri bekliyor. British Council’ den akredite edilmiş bu köklü eğitim kurumu İngilizcenizi üst seviyelere çıkarmak adına, sizleri mükemmel bir sahil kasabasında bekliyor. Aktiviteleri ve imkanlarıyla da ön plana çıkan bu okul, ayrıca eğitmenlerinin duyarlılığı ve öğrencilerine bağlılığı açısından da güven veriyor. LAL, University of Sussex’ in modern kampüsünde 2 ayrı yaz programı sunmuş. Akademik amaçlı ingilizce (15-17 yaş), Akademik amaçlı ingilizce tam gün konaklamasız (15-17 yaş).


İngiltere’ de okumak için gerekenler ve İngiltere’ de eğitim anlamında tüm sorularınızın cevapları Nişantaşı York Education’ da.

İngiltere Yaz Okulu University Of Sussex

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   : LAL Schools
  • Seviye
   : Her seviyede İngilizce eğitim olanağı mevcuttur.
  • Konaklama
   : Tek ve çift kişilik odalarda konaklama imkanı.
  • Etkinlik ve Geziler
   : Aktiviteler; Hazine avı, Yetenek şovları, Karaoke geceleri, Bilmece geceleri, Mini olimpik oyunlar, Havuz oyunları. Geziler; Londra, Madame Tussauds, Baker Street, Londra kulesi, Sevensisters parkı.
  • Dahili Hizmetler
   : Geniş oyun alanları, Ücretsiz wifi, Modern yemek salonu, Tenis kortları, Spor alanları.
  • Dönem ve Fiyatlar
   : 1 Haziran- 12 Ağustos tarihleri arasında, Akademik amaçlı İngilizce (15-17 yaş, Haftalık 940£), Akademik amaçlı İngilizce tam gün konaklamasız (15-17 yaş, Haftalık 445£)
 • Program Sonucu

  İngiltere Yurt Dışı Brighton Yaz Okulu LAL Akademik Programı Kazanımları Nelerdir?

  *Çeşitli aktiviteler ile sosyalleşip kendilerine olan güvenlerini arttırırlar,

  *Çok uluslu ortamda farklı ülkelerden arkadaş edinip empati yeteneklerine katkıda bulunurlar,

  *Kariyer odaklı planlamalarında organize olmalarını sağlarlar.

 • Eğitim Merkezi

İlgili Programlar/Okullar