York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bridgeport University

Bridgeport University

Bridgeport University

1927 yılında kurulan bu köklü üniversitenin kurulma amacı öğrencilerin geliştirilmesi olmuştur. Bu üniversite bir çok öğrenciye kaliteli bir ekile eğitim vermeyi sürdürmektedir. Sayısı oldukça yeterli olan eğitim çeşitleri ile birlikte istediğiniz her zaman eğitim şeklinizi de değiştirebileceksiniz. Bunun için çevrimiçi eğitimler, uzaktan eğitim, örgün eğitim gibi türleri ile birlikte hizmet vermektedir. Bridgeport University aynı zamanda da oldukça köklü bir üniversite olduğu için de her zaman ...

1927 yılında kurulan bu köklü üniversitenin kurulma amacı öğrencilerin geliştirilmesi olmuştur. Bu üniversite bir çok öğrenciye kaliteli bir ekile eğitim vermeyi sürdürmektedir. Sayısı oldukça yeterli olan eğitim çeşitleri ile birlikte istediğiniz her zaman eğitim şeklinizi de değiştirebileceksiniz. Bunun için çevrimiçi eğitimler, uzaktan eğitim, örgün eğitim gibi türleri ile birlikte hizmet vermektedir. Bridgeport University aynı zamanda da oldukça köklü bir üniversite olduğu için de her zaman kaliteli eğitim vermektedir. Bunun için her zaman için kalitesi ile birlikte her zaman adından söz ettiren bir üniversite olmayı başarmış olan bu üniversite her zaman daha da çok öğrenci çekmektedir.

Bridgeport University bir çok bölümü de içerisinde barındırmaktadır. Bunlardan başlıcaları işletme, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar bilimi, ceza ve adalet bölümü, diş hijyeni, pazarlama, matematik ve daha birçok alan ile birlikte hizmet vermektedir. Bu bölümler ile birlikte her zaman hedeflerinize ulaştıracak kadar güzel bir eğitim alacaksınız. Bu eğitim ile birlikte istediğiniz zaman güzel bir eğitim alabileceksiniz. Aynı zamanda istediğiniz her zaman kampüs içerisinde de oldukça güzel vakit geçirebileceksiniz. Bu güzel vakitler için kampüste her şey düşünülmüştür. Kampüs içerisinde istediğiniz zaman yemek yiyebilecek, her zaman kültürel aktivitelerde bulunabileceksiniz. Bunun için kampüs tam anlamı ile ideal bir seçim olacaktır. Kampüs hayatı ile birlikte sosyalleşme şansınızda oldukça artacaktır. Böylelikle daha başarılı bir öğrenci olacaksınız.

York Education Solutions‘da diğer yurtdışında üniversite ve Amerika’da üniversite seçeneklerine göz atabilirsiniz.

 • Temel Bilgiler
  • Okul Grubu
   :
  • Seviye
   :
  • Konaklama
   :
  • Dahili Hizmetler
   :
  • Fiyat
   :

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar

İlgili Programlar/Okullar