York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bournemouth Yurt Dışı Yaz Okulu

Bournemouth Yurt Dışı Yaz Okulu

Bournemouth Yurt Dışı Yaz Okulu

Bournemouth: Nüfusu 163,900 olarak belirtilen bu güzel şehir, kumsala çok yakın olmasından dolayı ayrı bir çekicilik sergiliyor. Burada Yurt Dışı Eğitim süresince kendinizi tatilde imiş gibi hissedeceğinize eminiz. Zaten İngiltere’nin yazlık bir şehri olarak da bilinmektedir bu şehir. 19.yy’a dayanan Victorian tarzı mimarisi günümüze kadar bozulmadan gelmiştir. Altın gibi parlayan kumsalı ve mükemmel yeşil alanları ile turistlerin de ilgisini her zaman çekmiştir. İskelenin üzerine kurulmuş olan ...

Bournemouth: Nüfusu 163,900 olarak belirtilen bu güzel şehir, kumsala çok yakın olmasından dolayı ayrı bir çekicilik sergiliyor. Burada Yurt Dışı Eğitim süresince kendinizi tatilde imiş gibi hissedeceğinize eminiz. Zaten İngiltere’nin yazlık bir şehri olarak da bilinmektedir bu şehir. 19.yy’a dayanan Victorian tarzı mimarisi günümüze kadar bozulmadan gelmiştir. Altın gibi parlayan kumsalı ve mükemmel yeşil alanları ile turistlerin de ilgisini her zaman çekmiştir. İskelenin üzerine kurulmuş olan lunaparkı görmeden dönmemenizi tavsiye ederiz. Şehrin 8 km kuzeyinde Bournemouth Uluslararası Havaalanı bulunur. Yazın Haziran’dan Ağustos’a kadar devam eden 100 değişik festivali bulunan bu yazlık şehir, adeta sizle birlikte nefes alan bir partner haline bürünmüş. Yılların verdiği tecrübe ile Yurt Dışı Yaz Okulu deneyiminizi York Education ile yaşayın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar