York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Bournemouth Yurt Dışı Eğitim

Bournemouth Yurt Dışı Eğitim

Bournemouth Yurt Dışı Eğitim

Bournemouth: Dünyanın en iyi sanat okullarının bulunduğu Bournemouth, sanat, dizayn, medya ve performans bölümlerinde sizi üst seviyelere taşıyacak eğitimleri amaçlayan bir şehir halini almıştır. Bournemouth University, University of Creative Art,  Art University Bournemouth gibi dünyada söz sahibi olan bu üniversiteler sizi özellikle sanat bölümlerinde yükseklere uçuracaktır. Ayrıca Anglo Continental, BBSI, BEET, British Study Centre, Capital School, King Colleges, Regent gibi okullar eğitim se...

Bournemouth: Dünyanın en iyi sanat okullarının bulunduğu Bournemouth, sanat, dizayn, medya ve performans bölümlerinde sizi üst seviyelere taşıyacak eğitimleri amaçlayan bir şehir halini almıştır. Bournemouth University, University of Creative Art,  Art University Bournemouth gibi dünyada söz sahibi olan bu üniversiteler sizi özellikle sanat bölümlerinde yükseklere uçuracaktır. Ayrıca Anglo Continental, BBSI, BEET, British Study Centre, Capital School, King Colleges, Regent gibi okullar eğitim seviyenizi sizin bile inanamayacağınız seviyelere çıkaracaktır. Orta seviye restorantlarda yemek fiyatları ortalama 23GBP,  ulaşımda aylık 55GBP istediğiniz yere ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Aylık yaşam masraflarınızı göz önünde bulundurduğumuzda 800-1000GBP arası değişen fiyatlar belirlenmiş. Bu sanat kokan şehirde sizde yerinizi ayırtmak için York Education’a hemen ulaşın.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar