York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Boston Yurt Dışı Yaz Okulu

Boston Yurt Dışı Yaz Okulu

Boston Yurt Dışı Yaz Okulu

Boston: New England olarakta bilinen Boston, kuzeydoğu bölgesinin resmi olmayan merkezidir. 6 milyon’a yaklaşan nüfusu ile Amerika’nın en büyük 6. bölgesidir. Boston eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezidir. Havalimani okyanusun üzerine konumlandırılmış. Boston’un kozmopolit bir öğrenci şehri olması nedeniyle tüm dünya mutfaklarını bulmakta mevcut. Boston’da restoranlarda yemek yemek için rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz çünkü yer bulmak için 1 saat bekleyebilrisiniz. Eğer sanata ...

Boston: New England olarakta bilinen Boston, kuzeydoğu bölgesinin resmi olmayan merkezidir. 6 milyon’a yaklaşan nüfusu ile Amerika’nın en büyük 6. bölgesidir. Boston eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezidir. Havalimani okyanusun üzerine konumlandırılmış. Boston’un kozmopolit bir öğrenci şehri olması nedeniyle tüm dünya mutfaklarını bulmakta mevcut. Boston’da restoranlarda yemek yemek için rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ediyoruz çünkü yer bulmak için 1 saat bekleyebilrisiniz. Eğer sanata meraklıysanız Quincy Market’in önünde canlı performanslar izlemeniz mümkün. Bu kozmopolit şehirde mükemmel bir Yurt Dışı Yaz Okulu için siz de York Education’ı tercih edin.

 

Yurt Dışı Yaz Okulu seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için Nişantaşı’ndaki York Yurtdışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir, web sitemiz üzerinden form bırakabilir ya da 0212 231 6954 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar