York Eğitim Danışmanlığı
Danışmanlarımız tarafından ücretiz olarak bilgilendirilmek isterseniz, iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. En kısa sürede danışmanlarımız sizleri arayacaklardır.

* ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

Boston Yurt Dışı Dil Okulu

Boston Yurt Dışı Dil Okulu

Boston Yurt Dışı Dil Okulu

Amerika ’nın en eski şehirlerinden biri olan Boston’da bulunan dil okulları yüksek eğitim standartlarında dil eğitim olanağı sunar. Boston şehri eğitim anlamında güvenli, kaliteli ve sıcak bir ortama sahip olması nedeni ile öğrenciler tarafından ilgi gören lokasyonlardan biri haline gelmiştir. Boston’da dil okulu seçenekleri oldukça geniştir ve York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak dil eğitimleri için seçkin üniversitelerin, prestijli kampüslerinde konaklama seçeneklerinin çeşitli, kaliteli ...

Amerika ’nın en eski şehirlerinden biri olan Boston’da bulunan dil okulları yüksek eğitim standartlarında dil eğitim olanağı sunar. Boston şehri eğitim anlamında güvenli, kaliteli ve sıcak bir ortama sahip olması nedeni ile öğrenciler tarafından ilgi gören lokasyonlardan biri haline gelmiştir. Boston’da dil okulu seçenekleri oldukça geniştir ve York Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı olarak dil eğitimleri için seçkin üniversitelerin, prestijli kampüslerinde konaklama seçeneklerinin çeşitli, kaliteli ve güvenli olduğu lokasyonlarda hizmet vermek konusunda özen gösteriyoruz. Yaz aylarında yurtlarını Boston dil okullarına açan merkezi konumda yer alan üniversitelerde dil eğitimi hedefleyen gençler için Boston şehri kültürel zenginliği sayesinde hem sağlam bir basamak olma hemde canlı bir sosyal yaşantıyı deneyimleme ve keyifli vakit geçirme olanağı sunar.

Boston dil okulu seçenekleri için Nişantaşı ’ndaki York Yurt Dışı Eğitim ofisimizi ziyaret edebilir ya da 0 216 577 47 77 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hepsi bu kadar

Hepsi bu kadar